Beyazıt Öztürk, Ebru Güzel ile ilgili ilk kez konuştu

Beyazıt Öztürk, Ebru Güzel ile ile ilgili ilk kez konuştu. Ufak çaplı bir ameliyat geçiren Beyazıt Öztürk, muhabirlerin sorularını cevaplarken, Ebru Güzel ile aşk yaşadığı iddiaları da yanıtladı.

Beyazıt Öztürk, Ebru Güzel ile ilgili ilk kez konuştu

Son zamanlarda adı sık sık Ebru Güzel ile anılan Beyaz Show'un sempatik sunucusu Beyazıt Öztürk, yağ bezesini aldırmak için operasyon geçirdi. Aynı gün taburcu edilen ünlü şovmen, "Sağlığım gayet iyi, ufak bir beze vardı onu aldırdım sadece." sözleriyle sağlık durumu hakkında bilgi verdikten sonra Ebru Güzel sorularını cevapladı. Bodrum tatilinde Ebru Güzel ile görüntülendiği hatırlatılan Beyazıt Öztürk, aşk iddiaları hakkında ilk defa konuştu. Aralarında duygusal birşey olmadığını belirten şovmen, "Ebru eski dostumdur. Aramızda öyle sandığınız gibi bir şey kesinlikle yok!" dedi.

EBRU GÜZEL VE BEYAZ ÖZTÜRK NASIL YAKALANMIŞTI?

İlişki iddialarını yalanlayan Beyaz Öztürk ve Ebru Güzel ilk olarak Türkbükü açıklarındaki bir teknede görüntülenmişti. Akşam saatlerine kadar tekne üzerinde sohbet eden çift, bir süre sonra deniz yatağına geçmiş, denizin ortasında birbirlerine içki servisi yapmıştı.

EBRU GÜZEL KİMDİR?

1975 doğumlu olan Ebru Güzel, manken ve akademisyendir: Turizm işletme eğitimi alan Ebru Güzel ardından Mimar Sinan Üniversitesinde Moda tarihi dersleri de almıştır. 2008 yılında Yeditepe Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak göreve başlayan ünlü manken, 2014 yılında Okan Üniversitesinde Yar. Doç. Ünvanını da almıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler