MAGAZİN

Bihter yatar, Behlül kaçar!

Kanal D'nin rekortmen dizisi 'Aşk-ı Memnu'da bu hafta tansiyon yükseliyor.

Bihter yatar, Behlül kaçar!

Dizinin yarın ekrana gelecek bölümünde Beren Saat'in hayat verdiği Bihter, sevgilisi Behlül'ü (Kıvanç Tatlıtuğ) kıskandırmak için eşi Adnan (Selçuk Yöntem) ile birlikte oluyor.

Aşk-ı Memnu'nun yeni bölüm fragmanı

Behlül'ün baloya Nihal'le birlikte gelmesi Bihter'le yaşadığı ilişkide yeni bir dönemin başlangıcıdır. Bihter, Behlül'ün tercihleriyle yaralanırken duygularını kontrol etmekte güçlük çekmeye başlar.

Behlül'den intikamını almak için onu yine en zayıf noktasından yaralar.

Sevişme sahneleriyle dikkat çeken bölümde Behlül ise geçen zamanın muhasebesini yapıyor. Yarın akşam ekrana gelecek bölümde Behlül'ün Nihal'e yakınlaşan adımları, Bihter'i de Adnan'a götürür. Bihter, bir süredir Adnan'la aralarında yarattığı mesafeyi kapatmaya karar verir.

Nihal, Behlül'le aralarında yaşanan olumlu gelişmelere rağmen, huzursuzdur. Behlül'ün ona aşık olmadığının farkındadır. Artık Behlül'e karşı adımlarını daha sağlam atmaya ve Behlül'ün sevgisinden emin olana kadar tedbirli olmaya kararlıdır.

Yeni yıla çok az bir süre kala, Matmazel, yıllardır aradığı babasının izini sonunda bulur. Ancak bu tek taraflı kavuşma olacaktır.

Nihal Matmazel'e destek olmak için onunla beraber Paris'e giderken, Ziyagil Ailesi yeni yıl için New York'a gider.

Behlül, köşkte yaşadığı tüm bir yılın acı, ihanet ve kırgınlıklarla dolu muhasebesini yaparken, çok uzaklardan Beşir'in hastaneye yatırıldığı haberi gelir.

Beşir'in ciddi bir tedaviye ihtiyacı vardır.

Behlül, Beşir'i yurt dışında yatırıldığı hastaneden alıp, İstanbul'a getirmek için yola çıkarken aslında büyük bir sırra doğru adım attığının farkında değildir.

Okuyucu Yorumları1 yorum
  • 0 Oy
    ya bu dızı dallası gectı :))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.