MAGAZİN

Bir dizi daha reyting kurbanı

Star TV'nin büyük umutlarla yayınlamaya başladığı Serçe Sarayı dizisi final yapıyor.

Bir dizi daha reyting kurbanı

Serçe Sarayı final bölümüyle 14 Haziran Pazar akşamı saat 22:30'da Star'da...

Başrolünü Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy'un paylaştığı Serçe Sarayı dizisi de reytinglere yenildi. İlk bölümü Perşembe akşamı saat 20:30'da yayınlanan dizinin reytingleri bir türlü istenilen seviyeye ulaşmayınca 8. bölümden itibaren Pazar akşamı saat 20:30'a alınmıştı. Bu günde de yine reytinglerinde bir artış olmayan dizi aynı gün saat 22:30'a alındı. Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği, Ömür Atay'ın yönettiği Serçe Sarayı Pazar akşamı yayınlanacak 13. bölümüyle ekrana veda edecek. Serçe Sarayı Mart ayından beri izleyiciyle buluşuyordu.

İşte Serçe Sarayı'nın final bölümü konusu:

Ali Rıza'nın kendisinden sakladığı gerçeği öğrenen Serçe, büyük bir şaşkınlık ve hayal kırıklığı içerisinde mahalleye döner. Serçe'den ayrılmayı hiç istemeyen Ali Rıza, durumu Serçe'ye açıklamak ister ancak Serçe onu dinlemez. Serçe, çocuklarıyla beraber en yakın arkadaşı Süla'nın evine yerleşir. Süla ile birlikte çalışmaya başlayan Serçe bu sayede kendi evinin taksitlerini ödeyerek geri alabilecektir.

Serçe'yi yeniden mahallede gördüğü için çok mutlu olan Kadir ne yaparsa yapsın yine de Serçe'den yüz bulamaz. Ali Rıza da Serçe'nin peşini bırakmaya niyetli değildir. Serçe'nin kendisine dönmeyeceğini anlayan Ali Rıza büyük bir kaza geçirir ve tüm dengeler değişir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön