MAGAZİN

Bir Zamanlar Çukurova'ya Behice Hekimoğlu geliyor! Esra Dermancıoğlu yeni rolüyle şaşırtacak

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 2’nci sezonunda oyuncu kadrosuna sürpriz isimleri eklemeye devam ediyor. ATV’deki ikinci yılına da zirvedeki yerini kimseye bırakmayan ve seyirciyi ekrana kilitleyen dizide, usta oyuncu Esra Dermancıoğlu Behice Hekimoğlu karakterine hayat verecek.

Bir Zamanlar Çukurova'ya Behice Hekimoğlu geliyor! Esra Dermancıoğlu yeni rolüyle şaşırtacak

Bir Zamanlar Çukurova'ya Doktor Müjgan’ın halası olarak dahil olacak Esra Dermancıoğlu, çıkarları için her şeyi yapabilecek, alımlı, flörtöz ve zeki Behice Hekimoğlu karakteriyle öyküye yeni bir heyecan getirecek.

‘SIRLARIN EFENDİSİ’ BEHİCE, ORTALIĞI FENA KARIŞTIRACAK
bir-zamanlar-cukurovaya-surpriz-isim-22092019jpg

Her türlü sırra fena halde meraklı olan Behice, yaşadığı bir takım olayların ardından Adana’ya yeğeninin yanına sığınıp Fekeli’nin konağına yerleşecek.

Kendisini beklemediği kadar entrika dolu bir ortamın içinde bulmasına rağmen, kısa sürede ortama uyum sağlayarak olaylara dahil olmayı başaracak!

d157c4b3-cd5c-402d-bc72-ccad377ae472

Esra Dermancıoğlu, her perşembe ATV’de milyonları ekrana kilitleyen ‘Bir Zamanlar Çukurova’da önümüzdeki bölümlerde seyirci karşısına çıkacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler