Bir Zamanlar Çukurova yapımcısından flaş açıklama

Sunucu Bircan Bali, 'Bir Zamanlar Çukurova'nın setinde isyan çıktığını ve çalışanların paralarını alamadığını iddia etmişti. Bu iddianın ardından yapımcı şirket açıklama yaptı.

Bir Zamanlar Çukurova yapımcısından flaş açıklama

Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali, ATV'nin sevilen dizisi 'Bir Zamanlar Çukurova'nın setinde çalışanların isyan ettiğini duyurmuştu.

TIMS&B Production Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilgili ortaya atılan iddialardan sonra bir basın açıklaması yaptı. Yapılan açıklamada "haberler tamamen gerçek dışıdır" denildi.

5c40665f66a97c69caac059c

Bircan Bali, çekimleri Adana’da gerçekleşen; yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği dizinin setinde çalışanların para alamadıkları için işi bıraktıklarını duyurmuştu.

Makyaj fırçası nasıl temizlenir?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Dün de Diriliş e çamur atmışlardı.Çok izlenen dizilere böyle çamur normaldir...
Ulan basrol oyuncuları takır takır alıyordur Bunların para vermedikleri yine gariban kesimdir yani ordaki fügüranlardır
dizi setine iş yaptım daha film çekilmemişti . konak yapım asamasında idi ben böyle düzgün ödeme yapan bir firma görmedim . insanlara çamur atmak kolay . dizi setine iş yapmış bir firma olarak çok memnun kaldım tıms b ekibinden. ödeme konusundada hiç kimseye zorluk çıkartmıyorlar. yalan haberlerdir. adana nehir peyzaj inşaat mesut dinas
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler