YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Bugün ne pişirsem?' diyenlere çok kolay tarifler! İşte 26 Ocak yemek menüsü

  Yemek menüsü hazırlamaya vaktiniz yoksa fast food gibi sağlıksız yiyeceklere kaçmak yerine daha kolay tariflerle hızlıca bir menü oluşturabilirsiniz. Bu içeriğimizde birbirinden basit, sağlıklı ve leziz yiyeceklerden yemek menüsü oluşturduk. Başlangıç olarak yeşil kabak çorbası var... İşte 26 Ocak yemek menüsü...

  'Bugün ne pişirsem?', 'Akşama ne pişirsem?' diye soruyor ve kolay tarifler arıyorsanız bu haber tam size göre. Bugün yemekte yeşil kabak çorbası, mahmudiye, boşnak mantısı ve incir uyutması var. Sadece iki malzemeyle hazırlanan incir uyutması tatlısı sadece 5 dakika yapılıyor. İşte 26 Ocak yemek menüsü...

  YEŞİL KABAK ÇORBASI

  Yeşil kabak çorbası hem kolay hem de sağlıklı bir lezzet... Çorba tarifine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

  MAHMUDİYE

  Osmanlı mutfağından günümüze gelen mahmudiye yemeği tavuklu lezzettir. Tarçın, karabiber, üzüm gibi malzemelerle de hazırlanan mahmudiyenin biraz aromatik bir tadı var.

  BOŞNAK MANTISI

  Mantı deyince korkmayın! Bu mantı sadece 20 dakikada hazırlanıyor. Tarifteki ölçülere göre yapıldığında, ortaya 6 kişilik yemek çıkıyor.

  İNCİR UYUTMASI

  Sadece iki malzemeyle hazırlanan incir uyutması tatlısı 5 dakikada yapılıyor. Yalnızca, tarife başlamadan önce incirlerin sıcak suda 1 saat bekletilmesi gerekiyor.


  Chef GPT

  En Çok Aranan Haberler