Burak Özçivit ve Fahriye Evcen otomobillerini satıyor

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in altı arabadan oluşan araç filosu, komşularını isyan ettirdi. Park yeri bulamayan komşularla arası açılan Özçivit, iki aracını satma kararı aldı.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen otomobillerini satıyor

Haftaya cuma, kendisi gibi oyuncu eşi Fahriye Evcen ile mutlu evliliklerinin birinci yılını kutlayacak olan Burak Özçivit'in komşuları ile başı dertte.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre; Burak Özçivit'in herkesin malumu olan araba sevdası, evlendikten sonra oturmaya başladıkları Acarkent'teki komşuları ile arasını açtı.
Ünlü çiftin toplamda altı arabaları olduğu için, diğer site sakinlerinin araçlarına park yeri bırakmadıkları iddia edildi.

,A2DEnEgGQ0Wkez-rObXrGA

Capture

,A2DEnEgGQ0Wkez-rObXrGA

Bu yüzden hem kendisine, hem de komşularına sıkıntı yaratan arabalardan kurtulmaya karar veren Burak Özçivit iki otolobilinden vazgeçti.

Eşi Fahriye Evcen'e rahat etmesi için özel şoförlü Mercedes Vito alan Özçivit, eşinin BMW X1'ini ve kendi Range Rover'ını satılığa çıkardı.

Özçivit'in galerisinde; dağda bayırda kullandığı Jeep marka bir arazi aracı, uzun yollar için aldığı BMW 5.20d, cabrio Mercedes SL 500, Range Rover Autobiography, Fahriye Evcen'in BMW X1'i ve Evcen'e yeni satın aldığı Mercedes Vito var. Ortalama bir rakamla Burak Özçivit'in galerisinde 3 milyon TL yatıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
görmemişliğin böylesi
görgüsüzler evinizi arabalarınıza göre alsaydınız, millete ne zarar veriyorsunuz...
NE İDİM NE OLDUM BUDALASI OLMUŞ ESKİ SANATCILARI ÖRNEK AL DERİM SIKINTILAR İÇİNDE OLANLAR VAR BUNU UNUTMA GELECENİ DÜŞÜN BİR ZAMANLARIN TUGAY TOKSÖZ SANATCI VARDI ONUN SONUNU UNUTMA NUR İÇİNDE YATSIN TUGAY TOKSÖZ SEVDİĞİN SANATCIDI O AKLIMA GELDİ DİYE YAZDIM KUSURA BAKMA NE OLDUM DELİSİ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler