MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Buse Varol kimdir, nereli ve kaç yaşında? Alişan'ın eşi Buse Varol, MasterChef'te!

Buse Varol, MasterChef'in ünlüler özel bölümünde yer alacak. Alişan'ın eşi Buse Varol; Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyesi olduğu programda yemek yapacak. Peki, Buse Varol kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Masterchef ünlüler konuğu Buse Varol'un hayatı ve biyografisi...

Buse Varol MasterChef Türkiye izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Bu akşam Tv8'de MasterChef Türkiye ünlüler özel bölümü yayınlanacak. Yarışmanın konukları arasında bulunan isimlerden olan Buse Varol vatandaşlar tarafından internette araştırılıyor. 25 Mart 1990 tarihinde dünyaya gelen Buse Varol, aslen Manisalıdır. Lisans eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik bölümünde tamamladı. İşte ayrıntılar...

Buse Varol 2

BuSE VAROL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

25 Mart 1990 tarihinde dünyaya gelen Buse Varol, aslen Manisalıdır. Lisans eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik bölümünde tamamlayan Buse Varol, yaklaşık 2 yıl özel bir eğitim kurumu olan dershanede stajyerlik yaptı.

2012 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasıyla ise bambaşka bir kariyere adım attı.

İlk dizisi Tozlu Yollar'da "Şerife" karakterine hayat veren Buse Varol, Arka Sokaklar dizisinde ise "Yasemin" isimli bir polis memurunu canlandırdı.

Buse Varol 44

Buse Varol, yapımcılığını Türker İnanoğlu ve Erler Film'in üstlendiği Dostlar Mahallesi adlı dizide Alişan ve Çağla Şikel ile birlikte taksicilik yapmak zorunda kalan bir üniversite öğrencisi olan Bahar karakterini canlandırdı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna sonradan dahil oldu.

Buse Varol 1

Buse Varol, Dostlar Mahallesi dizisinin setinde tanıştığı Alişan ile 6 Mayıs 2018 tarihinde evlendi. Ünlü çiftin Eliz ve Burak isminde çocukları var.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler