SPOR

CANLI

Cacık kasedi UEFA'ya gidiyor! (Video)

Galatasaray İkinci Başkanı Adnan Öztürk, 'Cacık kasedi UEFA'ya gönderilse yeter' dedi.

Cacık kasedi UEFA'ya gidiyor! (Video)

Galatasaray İkinci Başkanı Adnan Öztürk, "Ne Etik Kurulu raporu, ne de başka bir şeye gerek var. Bu kasedi UEFA'ya gönderip, 'İşte Türk futbolunun hali bu' desek yeter" dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun şike ve teşvik iddiaları konusunda yaptığı açıklama, Kanaltürk'te ekrana gelen Telegol programında ilginç bir şekilde protesto edildi. TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in, "Şike sahaya yansımamıştır. Umarım bütün kulüpler aklanır" sözleri üzerine Erman Toroğlu canlı yayında cacık yaptı. Toroğlu bu protestosuyla "Türk futbolundan bir cacık olmaz" dedi.

Televizyon tarihine geçen sıradışı yayın büyük ses getirirken, Galatasaray Kulübü, programın kasedini UEFA'ya taşımaya hazırlanıyor. Programın yayını sırasında Kanaltürk Televizyonu'ndan Süleyman Rodop'a ulaşan Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, "Ne Etik Kurulu raporu, ne de başka bir şeye gerek var. Bu kasedi UEFA'ya gönderip, 'İşte Türk futbolunun hali bu' desek yeter" ifadelerini kullandı ve "Bu sözlerimi programınızda yayınlayabilirsiniz" dedi. Öztürk, kasedi UEFA'ya gönderme konusunu sarı-kırmızılı yönetime teklif edeceğini de sözlerine ekledi.

"AYRAN BİLE OLMAZ"

Erman Toroğlu, programda TFF'nin aldığı kararın değerlendirilmesinin ardından Gökmen Özdenak ile soyduğu salatalıkları yoğurtla karıştırarak cacık yapmaya başladı. Toroğlu, 105. maddeyi okuduktan sonra da "Bırakın cacığı ayran bile olmaz" yorumunu yaptı.

TFF'Yİ AYAKTA ALKIŞLADILAR

Önceki akşam yayınlanan Telegol'ün moderatörü Serhat Ulueren ile yorumcuları Erman Toroğlu, Gökmen Özdenak, Kaya Çilingiroğlu ve Ziya Şengül, programı TFF'yi ayakta alkışlayarak açtılar.

**İŞTE O PROGRAM (VİDEO)

**

telegol-player.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 294 yorum
Bu adi programda nedense hiç GS,Trabzon,BJK ve diğer klüplerin yediği haltlar fazla konuşulmuyor....Konuşulsa da yok stadmış,yok yönetim bilmem ne kararı almış vs.vs..Ivır zıvır....Varsa yoksa Fener...Aziz Yıldırım....Sinsice yürütülen,iğrenç bir anti Fener programı....
diğer medya ve kuruluşlarda özellikle lig tv de bjk ts gsnin yemediği haltları bile konuşuyorlar buna nedn gocunmuyorsun ? yoksa sende mi eziksin..
Elinizden gelen ahlaksızığı arkanıza komayın rengi bozuk geçmişi lekeli allahın maç satan ve alan takımı. Yürrrüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü. Cehennemin dibine kadar yolunuz var. Sahada beceriksiz masa başında bi halt etmeye çalışan allahın ezikleri sizi. FENERE B;İAT edeceksiniz. OKADAR. Ya seve seve Yada ŞİKE ŞİKE...... ŞAMPİYON FENERBAHÇE. Siz önce Trabzona kaç lira verip satın aldınız onu açıklayın allahın beceriksiz rengi bozuk ezikleri sizi. Dediğim gibi. Elinizden ne geliyosa ardına komayın. Ama FENERBAHÇE SİZE SAHA KOMAYA DEVAM EDECEK EZİKLER.
bu telegol programı kuruldu kurulalı açık bir şekilde fenerbahçe düşmanlığı yapılıyor. Oradaki herkes de buna çanak tutuyor. Yargısız infazla yapılıyor. Dolamışlar dillerine Emenike olayını. KArdeşim daha gecen hafta Burak Yılmaz GS ye karşı hiçbir sakatlığı olmadıgı halde oynamadı, transfer teklifi almış selçuk aracılığı ile. Amrabat olayını biliyoruz. Orduspordaki tezgahı hepimiz yaşadık. Bununla ilgili hiçbir şike adı geçmez fener Emenikeyi transfer etti diye hırslarından kıskançlıklarından göbekleri çatladı.Tabii sahada yenemiyorsunuz hepiniz saha dışından bel altından vurun bakalım.
kıvırma,sen de her şeyi biliyorsun,ama gururuna yediremiyorsun.
hadi ya...sizin yatacak yeriniz yok öbür dünyada .insanlığınızın önü fenerbahçeliğinizi koyuyorsunuz. yazık
Takım
O
Av
P
Geri Dön