Camide büyük ahlaksızlık! Önce namaz kıldı, geceyi camide geçirdi ve...

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, kimliği belirsiz kişinin camiden dizüstü bilgisayar çaldığı anlar, güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, salı günü, Topraklık Mahallesi Halk Caddesi'ndeki Bilal Habeşi Camii'nde meydana geldi. Elinde poşetle camiye giren kimliği belirsiz kişi, abdest alıp namaz kıldı. Ardından geceyi camide geçiren kişi, sabah müezzinin odasına girdi. Buradaki dizüstü bilgisayarı çalan şüpheli, poşete koyup camiden ayrıldı.

YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Cami görevlileri, bilgisayarın yerinde olmadığını fark edince durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ve kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Şüphelinin camiye girmesi, abdest alması ve poşet içerisindeki bilgisayar ile camiden ayrılması güvenlik kameralarına anbean kaydedildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Kıyamet camilerden yayılacak
kendini amiyane tabirle gavur olarak görebilirsin ama hangi din olursa olsun insanların değerleriyle bu şekilde konuşman senin karakter olarakta sınıfta kaldığını gösteriyor, zavallı.
@gavurizmirli_2019 aynı kafadansın sen ve gibiler şeytansınız gider namaz kılar gibi yapar camiyi soyarsınız sonrada kıyamet camiden kopar dersin kıyamet camiden niye kopsun senin gibilerden kopar inanıyormuş gibi yapanlardır
imamların sevap günah kavramını bu millete iyice anlatması lazım
bir dahaki cumaa namazinda af diler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler