Müge Anlı'ya tepki yağdı! Çocuğa kim bakacak?

Birgül'den doğan çocuğun kendisinden olduğunu düşünen Faruk, gerçeği öğrendikten sonra Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında Birgül'e vurdu. Saldırının ardından Faruk'un yayında kalmaya devam etmesine sosyal medyada tepki yağdı.

Müge Anlı'ya tepki yağdı! Çocuğa kim bakacak?

Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında yine akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 4 yaşındaki oğlunu göremediği için programa başvuran Birgül, canlı yayında beraber yaşadığı Faruk tarafından saldırıya uğradı.

HAMİLE KALDIKTAN SONRA FARUK'UN YANINA YERLEŞTİ

Birgül Memiş, bir kişiden çocuk yaptıktan sonra Faruk ile tanışarak onun evine yerleşti. Burada hamilelik sürecini geçiren Birgül, Görkem adında bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Daha sonra Faruk'tan da ayrılan Birgül, Faruk'un çocuğunu kendine göstermediği gerekçesiyle programa başvuruda bulundu.

FARUK, CANLI YAYINDA BİRGÜL'E SALDIRDI

Faruk, Birgül'ün kendisinden ayrılmasının ardından Görkem'in kendi çocuğu olduğu düşüncesiyle çocuğa bakmaya başladı. Toplamda Görkem'e 4 yıl bakan Faruk, yapılan DNA sonucunda canlı yayında çocuğun kendisinden olmadığını öğrendi. Gerçeği öğrenen Faruk, canlı yayında Birgül'e saldırıda bulundu. Programda saldırının ardından apar topar reklama gidildi.

FARUK'U YAYINDA TUTMAYA DEVAM ETTİ

Faruk'u canlı yayında tutmaya devam eden Müge Anlı, "Faruk biraz bunu bence akrabalarına bir tepki olarak verdiğini düşünüyorum. Faruk'un da aklında soru işaretleri var. Sakinleşsin konuşacağız" diye konuştu.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Anlı'nın Faruk'u yayında tutmasına sosyal medyada tepki yağdı. Bir kullanıcı, "Canlı yayında Birgül Memiş'e saldıran Faruk Aydın, hiçbir şey olmamış gibi yayında kalmaya devam etti. Kadınlara hiçbir bahaneyle şiddet gösteremezsiniz. Kadına gösterdiği şiddeti canlı yayınlayanlar, faili neden hala ekranlarda tuttuklarını açıklasın" diyerek duruma sert çıktı.

Diğer bir kullanıcı ise "Bir kadın programında hem canlı canlı kadın dövdüren hem de pişkin pişkin devam eden Müge Anlı ve ekibini protesto ediyoruz" diye tepkisini gösterdi. Bu ve benzeri tepkiler gün içinde de devam etti.

SOSYAL HİZMETLER DEVREDE

Birgül, DNA testi sonuçlarının açıklanmasından sonra artık oğluna kavuşmak istediğini dile getirmişti. Ama olaya Sosyal Hizmetler el koydu ve minik yavruyu himayesine aldı.

Sosyal Hizmetler yargının çocuğun kimde kalacağına karar verene kadar, minik yavruya yuva olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
DEMEKKİ TOPLUM KABULLENİYOR ANASI BELLİ BABASI BELLİ OLMAYAN ÇOCUKLARI KABULLENEN ERKEKLERİ ALLAH BELALARINI VERMİŞ KADIN
bu kadın şiddeti hak etmiş hiç ayak yapmayın
sosyal hizmetlerde çocuklara çok iyi bakıyormuşsunuz gibi davranmayın. sevgi ve ilgi ile büyümesi gereken çocukları soğuk insanların yanına bırakıp harap ediyorsunuz.canlıya şiddete karşı olmakla beraber asıl o kadının adama karşı yaptığı şiddet.başkasından çocuk yapıp senin çocuğun deyip yanında doğurdun bakmadın attın.eğer adam çocuğa iyi babalık yapıyorsa yapılan çok büyük bir haksızlık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler