Cara Delevingne ve Ashley Benson nişanlandı

Geçtiğimiz ay aldıkları fantezi koltuğu yüzünden çok konuşulan ünlü çift Cara Delevingne ve Ashley Benson nişanlandı.

Cara Delevingne ve Ashley Benson nişanlandı

Ünlü model ve oyuncu Cara Delevingne ile sevgilisi Ashley Benson hafta sonu Fransa’nın Saint Tropez şehrinde tatil yaparken görüntülendi.

People dergisinin haberine göre, 26 yaşındaki Delevingne ile 29 yaşındaki Pretty Little Liars dizisi yıldızı Benson nişanlandı.

İkilinin yüzük parmaklarının dolu olması, nişanlanma iddialarını güçlendirdi.

Cinsel kimliğini gizlemeyen Delevingne, geçen ay TrevorLIVE New York Galası’nda sevgilisiyle birlikte görüntü vermiş ve ilişkilerinin birinci yıldönümünü kutladıklarını belirtmişti.

SPL5102782_022

Ünlü model, daha önce verdiği bir röportajda, “Küçükken ‘gay’ sözcüğünü bir hakaret olarak kullanırdım. Hemen her arkadaşım bunu yapardı. Eşcinsel olduğumu keşfettikten sonra ailem bana çok destek oldu. Ne kadar aşık olduğum belli, insanlar bana ‘Sen gay’sin’ dediklerinde, bu kulağa harika geliyor. Hepimiz berrak ve akışkanız, değişiriz, büyürüz” demişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Dünyanın çivisi çıkmış ne cins insanlar var Aşırı derecede midem bulandı
isteyen istediğini yapar tabii başkasına zarar vermedikçe, ki eşcinsellerin "normal" insanlar kadar zararı var ne daha fazlası ne daha azı. Eşcinsellere bu kadar kafayı yorup nefret kusacağınıza katillerle, gereksiz savaş çıkaran ülkelerle, tecavüzcülerle kafa yorsaydınız şuan ülkede sizin gibi gerici ve çağ dışı insanlardan çok; önyargısız, konuya bilimsel açıdan bakan, aydın bir nesil yetişirdi ve Türkiye şuan daha iyi konumda olurdu. Demek istediğim; BOŞ YAPMA!
@kittensshi_2019 neden sizin gibi dusunmeyen ınsanlara saygı duymayı denemıyosunuz siz o çağ dışı dedıklerınızden daha mı çağ atladınız lafa gelince çağ dışı herkez istediği yorumu yapar sizde yaparsınız bu sizi o kişilerden daha çağ insanı yapmaz yorum yaparken daha çağınıza uygun davranın zira çağ dışı dedıklerınızden farkınız kalmaz
BUNLARIN YAPTIĞI ŞEYİN TOPLUMSAL KARŞILIĞI VARMI ? YOK SİYASETTE OLSUN TİCARETTE OLSUN SPORDA SANATTA vb HANGİ ALANDA OLURSA OLSUN YAPTIĞIN ŞEYİN TOPLUMSAL KARŞILIĞI OLMALI TALEP OLMALIKİ ARZ OLSUN MESELE BUDUR KENDİ DOĞRULARINI MANTIĞINI TOPLUMUN DOĞRULARI VE MANTIĞINA UYUMLU HALE GETİRMEYE MECBURSUN BAZI ŞEYLER FANTAZİ OLARAK KALMALI GERÇEĞE DÖNÜŞMEMELİ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler