Cem Yılmaz: Ben, Tarkan ve Athena Gökhan...

İbrahim Selim'in Youtube kanalına katılan Cem Yılmaz yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. Yılmaz sık sık eleştiriye maruz kalan Tarkan ve Athena Gökhan ile ilgili yaptığı açıklamayla yine gündem oldu.

Cem Yılmaz: Memleketteki bütün kötülükleri yapan üç kişi var
Cem Yılmaz, geçtiğimiz hafta İbrahim Selim'in Youtube kanalındaki programa katılmış ve burada yaptığı keyifli sohbetle ve gündeme yönelik açıklamalarıyla dikkat çekmişti.

Kendisine yöneltilen sorulara büyük bir içtenlikle yanıt veren Cem Yılmaz, aynı zamanda program vesilesiyle kendisini rahatsız eden bazı konulara da açıklık getirdi. Sosyal medya hesabı üzerinden gündeme dair paylaşımlarda bulunan ve bu paylaşımları üzerinden kimi zaman hak etmediği eleştirilere maruz kalan Cem Yılmaz, Selim’in programında bu konuya değindi ve yapılan eleştirilerin ne kadar haksız olduğunu yaptığı bir espri üzerinden gösterdi.

Başarılı isim gündeme dair göndermeleriyle öne çıkan Tarkan ve Athena Gökhan’ı hatırlatarak “Sosyal medyadan benim anladığım kadarıyla üç kişi var memleketteki bütün kötülükleri yapan; ben, Tarkan ve Athena Gökhan” ifadelerini kullandı.

athena-gokhan-twitter

YILMAZ’IN PAYLAŞIMINI BEĞENDİ

Cem Yılmaz’ın kendisine yaptığı bu göndermeyi beğenen Gökhan Özoğuz, Twitter hesabı üzerinden komedyenin laflarıyla ilgili olarak: “Ya mükemmel, Cem Yılmaz’a bak 100 yılda bir gelenlerden diyorum” yorumunu yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Demogoji yapman seni iyi biri yapmaz Cemcik. Sen çenebaz, boş konuşan habis, kıskanç, birisin. Otur sıfır
Herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı?
@yildirim_u_1992 Dünyaca tanınan aktör Russell Crowe son umut filmin de senaryoyu okuduktan donra buraları böyle değil! bu şekilde olacak diye Anzakların Çanakkale de ne işi vardı? diye tüm dünyadaki izleyicilere sorgulatan adamın adı Cem YILMAZ...
Arada bir çıkıp doğruya doğru deseniz eyvallah. Sürekli kötü eleştiri yapıp hiç bir eleştiri gelmemesini istiyorsunuz. Öyle bir dünya yok.
çok mu mattah biri bu. Kendi yaptığı espiriye kendi gülüyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler