MAGAZİN

Cemre Baysel kimdir, nereli? Baht Oyunu Ada kimdir? Cemre Baysel kaç yaşında, sevgilisi kim?

Daha önce Yeşil Deniz, İsimsizler ve Elimi Bırakma gibi dizilerde rol almış olan Cemre Baysel, bu akşam Kanal D ekranlarında başlayacak olan Baht Oyunu dizisinde Ada karakterini canlandıracak. Dizide Aytaç Şaşmaz ile beraber başrolü canlandıracak olan Cemre Baysel kimdir sorusu merak ediliyor. Peki Cemre Baysel kimdir, nereli? Baht Oyunu Ada kimdir? Cemre Baysel kaç yaşında, sevgilisi kim? İşte yanıtı...

Cemre Baysel kimdir, nereli? Baht Oyunu Ada kimdir? Cemre Baysel kaç yaşında, sevgilisi kim?

İsimsizler, Yeşil Deniz ve Elimi Bırakma gibi dizilerde rol almış olan geçn oyuncu Cemre Baysel, Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni yaz dizisi Baht Oyunu'nda Ada karakterini canlandıracak. Aytaç Şaşmaz ile birlikte başrolü üstlenecek olan Cemre Baysel kimdir sorusu izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Peki Cemre Baysel kimdir, nereli? Baht Oyunu Ada kimdir?

CEMRE BAYSEL KİMDİR? BAHT OYUNU ADA KİMDİR?

22 yaşında olan ve 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen Cemre Baysel, üniversite eğitimi için Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü'nü seçmiştir. Cemre Baysel 1.66 boyunda ve 53 kilodur. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile gerçekleştiren Baysel, daha sonra İsimsizler dizisinde rol almıştır. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde ise Melis karakterine hayat vermiştir. Son dönemlerin yıldızı parlayan oyuncularından biri olan Cemre Baysel, yeni dizisi Baht Oyunu ile başrollerden biri olan Ada'yı canlandıracak. Romantik komedi türündeki dizide Aytaç Şaşmaz ile birlikte rol alacak. Genç oyuncunun sevgilisinin olup olmadığı ise bilinmemekte.

BAHT OYUNU ADA KARAKTERİ KİMDİR?

Baht Oyunu dizisinde Ada, Bursalı bir ailenin kızı olmakta. Babasını henüz birkaç aylıkken, annesini ise 12 yaşlarındayken kaybetmiş olan Ada, iki teyzesi ve eniştesiyle büyümüştür. Küçük bir kasabada olmaları ve büyük bir ailede büyümesinden dolayı sosyal bağları çok kuvvetlidir.

Herkesle çok kolay iletişim kuran Ada bundan zevk almaktadır. Çok girişken ve eğlencelidir. Genelde heyecanlı ve hızlı hızlı konuşmaktadır. Gözlem yeteneği oldukça güçlüdür. Hikayelere olan ilgisi ve yazma arzusu bu gözlem yeteneğinden beslenmektedir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön