MAGAZİN

Chloe Ferry iç çamaşırsız giydiği elbiseyle olay oldu

TV yıldızı Chloe Ferry iç çamaşırsız tercih ettiği elbisesiyle tüm dikkatlerini üzerine çekti. Ferry kameralara poz üstüne poz verdi.

Chloe Ferry iç çamaşırsız giydiği elbiseyle olay oldu

Türkiye'de göğüs küçültme ameliyatı geçirdikten sonra ülkesine dönen İngiliz TV yıldızı Chloe Ferry kıyafet tercihiyle sık sık gündeme geliyor.

Sarı peruğu ve yoğun makyajıyla dikkat çeken ünlü ismin elbisesi de olay oldu.
BGUK_2021666_001

Tamamen ten rengi giyinen seksi güzel iç çamaşırı tercih etmeyince poz verirken göğüs uçları da belli oldu. Bu durumu umursamayan Ferry süper minisiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.
BGUK_2021666_006

13 kilo verdikten sonra gündeme gelen Ferry verdiği kiloları göstermek istercesine tercih ettiği kıyafetle beğeni topladı.
BGUK_2021666_008

Kariyerini fitness üzerine geliştiren güzel yıldız hayranlarından övgü toplarken, vücuduyla barışık olduğunun mesajını pozlarıyla verdi.

ESTETİĞE SERVET HARCADI

25 yaşındaki yıldız, yeni sağlıklı rejimi sayesinde hem bedensel hem de zihinsel olarak dönüşüm geçirdi. Geçirdiği estetik ameliyatlar hakkında açıkça konuşan Chloe, 2015’teki halinden oldukça farklı görünüyor.

BGUK_2021666_013
Geçirdiği ameliyatlar arasında, rinoplasti, liposuction, meme küçültme ve meme dikleştirme işlemlerinin yanı sıra dolugu işlemleri de var. Ferry, ameliyatları için bugüne dek 50.000 sterlin (yaklaşık 500 bin TL) harcadı.

BGUK_2021666_039

Geçmişte estetik ameliyat olmak hakkında eleştirel sözler söyleyen ve şu an üçüncü göğüs ameliyatını geçiren Chloe, söylediği sözlerden pişmanlık duyduğunu belirtti.
BGUK_2021666_043

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Ben iç çamaşırını giymediğine ikna olamadım ,ayrıca suratlarına bakınca ,insanlıktan çıkmış yaratık gibi duruyor bunlar,kendilerini nasıl güzel sanıyorlar bunlar ,erkek olarak nefis bile arzu etmiyor bunları
kedi uzanamadıgı ete mındar dermiş :))
Sen Bunu erkek olarak arzulamıyorsan başka sorunun var demektir. muayne ol bence
@zambak19191 sonuna kadar hak veriyorum. gece ruyada gorsem korkar uyanirim. su dudaklara gozlere bak karabasan gibi.
seni anlıyorum zambak kardeş insan şu tiplere baktıkça karşı cinsten iğreniyor. bir de bunu kasıtlı yaptırmaları bğenerek para dökerek yaptırmaları ayrı bir tez konusu. şunu beğenen tipler hemen yoruma düşmüşler. bu tip emsalaklar kediye köpeğe bile salça olan tipler galiba..
güzel degil yav
Et pazarı...yazık vallahi billahi
Geri Dön