Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Çifte ihanet! En yakın arkadaşı ve sevgilisini yakaladı... Yasak aşkı öğrenince dehşet saçtı: Arkadaşını vurarak öldürdü

  Taylandlı 18 yaşındaki Phichate isimli bir adam, kız arkadaşıyla ilişkisi olduğu iddiasıyla en yakın arkadaşını vurarak öldürdü. Cinayetin ardından Phichate, Bangkok yakınlarındaki Samut Prakarn eyaletindeki Bang Phli Polis Karakoluna teslim oldu.

  MYNET|DIŞ HABERLER Tayland'ın Bangkok şehrinin Samut Prakarn eyaletinde 18 yaşındaki Phichate isimli bir adam, 22 yaşındaki arkadaşı Phongsathorn'u evinde öldürdü. Sevgilisiyle ilişkisi olduğunu düşünerek arkadaşını öldürdüğünü itiraf eden Phichate polise anında teslim oldu. Polis olay yerini araştırdığında Phongsathorn'u yatağında, boynunda, gözünde ve vücudunda çok sayıda kurşun yarasıyla ölü olarak buldu.

  CEP TELEFONUNDA FOTOĞRAFLARINI BULDU

  45

  Phichate, kendisinin ve kurbanın yakın arkadaş olduklarını ve sık sık birlikte vakit geçirdiklerini, dolayısıyla Phongsathorn'un 14 yaşındaki kız arkadaşını iyi tanıdığını söyledi. Phichate, uzun zamandır sevgilisi ve arkadaşının aralarında gizli bir ilişki olduğundan şüphelendiğini ve yakın zamanda bunun kanıtını keşfettiğini dile getirdi.

  kapak1

  Phichate, kız arkadaşının telefonunda çiftin mesajlarını ve resimlerini keşfetti ve kız arkadaşının sonunda ilişkiyi itiraf ettiğini iddia etti. Phichate'in kız arkadaşı bu ilişkiyi yalanladı ve bunun bir yanlış anlaşılma olduğunu söyledi. Kendisinin ve kurbanın sadece arkadaş oldukları ve hiçbir zaman cinsel bir ilişki yaşamadıkları konusunda ısrar etti.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler