Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eski PornHub yıldızı Mia Khalifa, doğmamış kızına seslendi! Estetik ameliyatlarını itiraf etti

  Eski PornHub yıldızı Mia Khalifa, doğmamış kızına seslendiği paylaşımıyla sosyal medyada popüler oldu. Kızının annesine benzemek için meme büyütme operasyonları geçirmesi gerektiğini ifade eden Khalifa, “çok para biriktirmelisin” sözleri sosyal medyada gündem yarattı. Lübnan asıllı Amerikalı yıldız, estetik ameliyat tartışmalarına son noktayı koyarak operasyonlarını itiraf etti.

  30.2 milyon takipçisi olan Khalifa, TikTok’ta paylaştığı videosuyla kullanıcıların dikkatini çekti. Videoda doğmamış kızıyla konuşuyor gibi bir canlandırma yapan Khalifa, tepki çekti. Kendisini ve kızını konuşturduğu gönderisinde Khalifa, kızını canlandırırken sesini inceltti. Khalifa’nın gönderisinde kızı adına “Anne senin gibi görünmek için bir an evvel büyükmek istiyorum, sabırsızlanıyorum” sözlerini sarf etti. Kızına cevap olarak Khalifa, “Annen memeleri için 13 bin dolar, burnunu yaptırmak için 15 bin dolar harcadı yani bana benzemek istiyorsan şimdiden para biriktirmeye başlasan iyi edersin.” dedi.

  MİLYONLARCA İZLENMEYE ULAŞTI

  1

  Khalifa’nın paylaşımı kısa sürede 9 milyon izlenmeye ulaştı. Gönderi kullanıcılar tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Kimi kullanıcılar gönderiyi gördüklerinde hayal kırıklığı yaşadıklarını ifade ederek sert eleştiriler yaptı. Kimileri ise Khalifa’nın dürüst açıklamasından dolayı onu tebrik etmeyi ihmal etmedi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler