MAGAZİN

Cinayet şüphelisi eltilerden Müge Anlı'da tokatlı kavga

Kayınvalideleri Fatma Demir'in kurban gittiği cinayetle ilişkilendirilen eltiler, Müge Anlı'nın programında canlı yayın sonrası kavga etti. Eltilerden Güladiye, Necla'yı tokatladı.

Cinayet şüphelisi eltilerden Müge Anlı'da tokatlı kavga

Müge Anlı, programında yaklaşık iki aydır Fatma Demir cinayetini aydınlatmaya çalışıyor. Cinayetin en büyük iki şüphelisi ise Fatma Demir'in gelinleri Güladiye ve Necla...

İKİ ELTİNİN GERİLİMSİZ GÜNÜ GEÇMİYOR

Programda sürekli iki eltinin cinayete dahil olduğu ya da cinayeti bildikleri ihtimali üzerinde duruluyor. Hal böyle olunca da iki elti birbiriyle yer yer kavga noktasına ulaşan gerilimlere imza atıyor.
GÜLADİYE, ELTİSİ NECLA'YI TOKATLADI

İşte haftalardır devam eden yayınların birinin ardından Necla ve Güladiye yine aralarında atışmaya başladı. Güladiye kendisinin üzerine yürüyen eltisi Necla'ya tokat attığı kavgayı, programın daimi konuğu Avukat Rahmi Özkan araya girerek yatıştırdı. Müge Anlı, canlı yayın sonrası çıkan kavganın görüntülerini, ertesi gün ki bölümde yayınladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
kayinvalideleri iki gelinden birini bir baskasiyla yakaladi.Baskalarina soylenmesin diye olduruldu.Ister kabul gorsun ister gormesin ortada namus sorunu var ve boyle olaylar ulkemizde bazi sehirlerde cok yogun olarak yasaniyor
reytin uğruna rezilliklere bak !

İlginizi Çekebilir

Geri Dön