MAGAZİN

Çıplak güneşlenince uyarıldı

Alman süpermodel Heidi Klum, Arizona'da bir otelin havuzunda üstsüz güneşlendiği için uyarıldığını anlattı

Çıplak güneşlenince uyarıldı

Avrupa'da tatil yaparken üstünü çıkardığında şikayet almadığını ancak bu durumun Arizona Phoenix'te hiç de iyi karşılanmadığını söyleyen Klum, Jay Leno'nun 'The Tonight Show' adlı programında içini döktü.

38 yaşındaki model, "İzlerden nefret ettiğim için bikini üstünü giymeyi sevmiyorum. Fakat burada insanlar üstsüz güneşlenmeye izin vermiyor. Phoenix'te başım belaya girmişti. Havuz kenarında yatıyordum ve bikinimin üstü yoktu. Güneşlenirken bir güvenlik görevlisi geldi. "Bikininizin üstünü giymelisiniz çünkü şikayet alıyoruz.

[**


HEIDI KLUM'DAN OLAY POZLAR (FOTO GALERİ)

**](http://birbak.mynet.com/galeri/heidi-klum/179/191405)

İnsanlar üstünüzde bir şey olmadığından yakınıyor" dedi. Olaya şaşıran Jay Leno ise espri yaptı: "Şikayet eden salaklar kimlermiş?"

Yedi yaşındaki Leni, beş yaşındaki Henry, dört yaşındaki Johan ve 21 aylık Lou olmak üzere dört çocuğu olan Heidi Klum, güvenlik görevlisinin isteğini yerine getirmiş fakat daha sonra tekrar üstünü çıkarmış. "Üstümü tekrar çıkardım çünkü bu durumun çok saçma olduğunu düşündüm. Sonra güvenlik görevlisi yine geldi ve şöyle dedi: 'Üstünüzü gerçekten giymelisiniz, yoksa başınız belaya girecek.' İşte o zaman bikini üstümü üzülerek de olsa giydim."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler