MAGAZİN

Çocuklar Duymasın'ın Sertaç'ı Kalust Şalcıoğlu yoğun bakıma alındı

Uzun soluklu dizilerden Çocuklar Duymasın ekibinden üzücü bir haber geldi. Koronavirüse yakalanan Çocuklar Duymasın’ın Sertaç’ı Kalust Şalcıoğlu yoğun bakıma alındı.

Çocuklar Duymasın'ın Sertaç'ı Kalust Şalcıoğlu yoğun bakıma alındı

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Sertaç karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu ve yazar Kalust Şalcıoğlu koronavirüse yakalandı. İlk günleri hafif atlatan 42 yaşındaki oyuncunun durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alındı.

img-6396-Sd9g

“BENDE COVİD OLMAYI BAŞARDIM”

Özel bir hastanede tedavi altına alınan Kalust Şalcıoğlu, 2 gün önce Instagram hesabından bir paylaşım yaparak durumu hakkında bilgilendirme yapmıştı. Oyuncu paylaşımına şunları yazdı:

"Evet, sonunda ben de Covid olmayı başardım... Biraz akciğerlerime de inmiş maalesef..."

Ekran Alıntısı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bu arkadaş astrologmuş.hatta astrolog olmak isteyenlere ders ve üstüne de diploma veriyormuş.astrolog demek bildiğiniz düzenbaz demektir.
acil şifalar kardeşim.. o güzel diziyi yine aynı kadro ile ilk yayınlandığı kanalda ve en önemlisi eski senaryo konuları KAPSAMINDA ÇEKMENİZ DİLEKLERİMLE
canıyla uğraşırken bile etkileşim olsun diye her kelimeye hashtag koymak nedir arkadaş yaa.. Amma suyu çıktı şu sosyal medyanın. Ne bir ağırlığı kaldı diyalogların ne bir saygısı..
Geri Dön