Mynet Trend

Çukur 82. yeni bölümden Nejat İşler'li fragman! Çukur'da Çağatay Erdenet fırtınası esecek! Nejat İşler hangi rolde oynuyor?

Çukur dizisinin 82. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Yeni yılda ekrana ara verecek olan Çukur'a ünlü oyuncu Nejat İşler de katıldı. Son olarak Behzat Ç.'de rol alan Nejat İşler, Çukur'da Yamaç Koçovalı'nın yeni düşmanı Çağatay Erdenet rolünü canlandıracak.

Ay Yapım imzalı, Show TV'de ekranlara gelen fenomen dizi 'Çukur'a sürpriz bir isim dahil oldu. 3 sezondur her bölümü heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Nejat İşler katıldı.

NEJAT İŞLER ÇUKUR'DA HANGİ ROLDE?

Üç sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek hikayesiyle gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren 'Çukur'un kadrosuna katılan Nejat İşler sürpriz bir karakteri canlandıracak.

Çukur_Nejat İşler (2)

Başarılı oyuncu güçlü bir ailenin ortanca oğlu Çağatay Erdenet rolüyle hikayeye dahil olacak. Çukur'u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelirken Çukur'da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

Çukur_Nejat İşler (1)

ÇUKUR'UN YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

Çukur'un yeni bölüm tanıtımında Efsun'un ardından Reşit, Yamaç Koçovalı'yı aldığı kararlar ve adımları konusunda "Sen sadece gölgelerine bastın. O gölgelerin sahipleri vardır" sözleriyle uyarıyor.

Çağatay Erdenet'in Yamaç'ın karşısına çıkmasıyla dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merakla beklenecek.

nejat-işler

Çukur yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler