Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Çevreye Duyarlı Kampanya' paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hesabından AK Parti tarafından paylaşılan "çevreye duyarlı kampanya" videosu paylaşımı yapıldı.

AK Parti'nin resmi Twitter hesabından paylaşılan videoda 31 Mart Yerel Seçimleri için alınan "çevreye duyarlı kampanya" kararına vurgu yapıldı. "Her şehir kendi sesiyle güzel. Çevreye duyarlı kampanyamız başlamıştır." notuyla paylaşılan videoyu Cumhurbaşkanı Erdoğan da Twitter hesabından retweetledi.

Video sosyal medyada kısa sürede rekor etkileşim aldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 66 yorum
16 yildir muhaleffette olan akp iktidara gelecekleri zaman vaatlerini siraliyor şaka gibi
@speady31 çevre duyarlılığı diyor ama büyük şehirlerdeki bu betonlaşmayıda sanki chp yapmış gibi davranıyor. hayır a haber izleyicisi akp lide açıp bir internete bakmaz ki chp en son tek başına ne zaman iktidara gelmiş diye.
akp gelmeden öncesini de biliyoruz, yaşın yetmiyorsa araştır öğren...
Dalga geçiyorlar sanki çevre bıraktılar.
@tuncaykaya60 kaç yaşındasın bir deyiver?
@ugurc1969 sen 69lusun anlatsana yağ kuyruklarını, tüp kuyruklarını, isteyen istediği yere döktüğü çöplük olmuş istanbul semtlerini, senelerce evlere gelmeyen susuz kalınan dönemleri, karaborsa ürünleri, hastanalerde 4-5 ay sonrasına verilen randevuları, odun kömürün fazla para veren satıldığı günleri, karneyle satılan ekmek dönemlerini.. sen bunları bi deyiverde sonra yaş baş sorarsın
@taximlei İnsanların, ülkemizin savaşlar görmüş ,kayıplar vermiş,bu nedenle çalışan nüfusu azalmış, okumuş insan sayısının yok denecek kadar azmış.Savaştan çıkmış bir ülkede tabi ki yokluklar , aksaklıklar olur. Okumuş insan olmaması tabi ki hastanelerde kuyruk oluşturur.Bunların düşünülmemesini anlayamıyorum.Ayrıca günümüzde gavur icadı(!) internet diye bir teknoloji olduğu için şu an hastane de değil , ev de randevu bekliyorsunuz.Sonuçta yine bekliyorsunuz.Şu an yapılan her şey teknoloji ve eski hükümetlerin yapmış olduğu şimdi ise satılan fabrikalardan elde edilen para ile oluyor.
Çevrenin içine eden parti.Milleti aptal yerine koyma duyarlılığı olur ancak.Ak parti logolu bez poşet seçimine hoşgeldiniz.
@muratfitil geçen gün Gaziantep’te aday tanıtımı yaptılar; bayraklar,afişler... görmeniz lazım. Koftiden çevreciler
Memleketin içine ettiler şimdi özür dileriz oy verin biraz daha edelim klibi resmen
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler