Mynet Trend

Yeraltındaki otoparkta aracını park etmek istedi! Asansör boşluğunu park yeri zannedince dehşeti yaşadı

Almanya'nın Stuttgart kentinde yeraltı otoparkında park yeri arayan 38 yaşındaki ismi açıklanmayan bir sürücü korkunç bir kazaya imza attı. Otoparkın içinde gezindiği sırada asansörün olduğu bölümü park yeri zanneden sürücü kapının açılmasıyla birlikte 10 metrelik asansör boşluğuna düştü. Olay yerine itfaiye ekiplerinin sevk edilmesiyle beraber sürücü kazayı yara almadan atlatmayı başardı.

 Yeraltındaki otoparkta aracını park etmek istedi! Asansör boşluğunu park yeri zannedince dehşeti yaşadı

Almanya’nın Stuttgart kentindeki bir yeraltı otoparkında park yeri arayan 38 yaşındaki ismi açıklanmayan sürücü yaptığı kazayla ülke gündemine yerleşmeyi başardı. Asansörün bulunduğu bölümü park yeri zanneden kadın, arabasıyla asansörün kapısına dokunduğunda kapı aniden açıldı ve sürücü aracıyla birlikte 10 metrelik asansör boşluğundan aşağı düştü. Arabası ters bir şekilde düşen kadın mucizevi bir şekilde kurtulmayı başardı.

CEP TELEFONUYLA ACİL ARAMA YAPTI

1

Ters dönen arabasının içinde cep telefonuna ulaşan kadın yardım istemeyi başardı. Stuttgart İtfaiyesi sözcüsü, "Kadın cep telefonuyla acil arama yapabildi. Olay yerine geldiğimizde bir süre onu nasıl kurtaracağımızı hesaplamak zorunda kaldık” dedi.

2

Sürücü şaşkınlığını dile getirerek Almanya'daki Bild gazetesine "Bunun nasıl olabileceği hakkında hiçbir fikrim yok. Fiziksel olarak tekrar iyiyim." diye konuştu.

kapak1


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler