MAGAZİN

Daria Kyryliuk'u kim darp etti! Mekandan açıklama geldi

Daria Kyryliuk'u kim darp etti! Mekandan açıklama geldi

Ukraynalı model Daria Kyryliuk'un önceki gün sosyal medya hesabından paylaştığı şiddet iddiası gündemin tam göbeğine oturdu. Arkadaş grubuyla gitti The Beach of Momo'da darp edildiğini iddia eden ve polise şikayet de bulunan Daria Kyryliuk’a mekan yetkililerinden yanıt geldi .

Yüzü kanlar içinde fotoğraf paylaşan Daria Kyryliuk, 'Plajın güvenliği bize saldırdı. Ben dahil dört kız arkadaşımın yüzüne yumruk atıldı, çok kötü yaralandık. Polise ayrıntılı ifade verdik.' açıklamasında bulundu.

Daria Kyryliuk'un bu açıklamasının ardından Momo yetkilileri yazılı bir açıklama yaptı.

IMG_4106

İşte o açıklama:

"31 Temmuz Cuma günü The Beach of Momo’nun otopark kısmında, iki farklı grup arasında çıkan tartışmayı ayırmak için güvenlik ekibimiz müdahale etmek durumunda kalmıştır. Momo’da geçirdiği vakitlerde kendi arkadaşlarına sergilediği hırçın ve agresif tavırlarından dolayı Daria Kyryliuk’a sevgilisinin korumaları, mekanda bulunduğu süre boyunca eşlik etmiştir. Taraflar güvenli bir şekilde ayrıldıktan sonra Daria Hanım'ın, evine gittigi ve komşusuyla da kavga ettiği ve olaya polisin müdahale ettiği öğrenilmiştir.

IMG_4108

2 Ağustos Pazar günü, Daria Kyryliuk tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında iddia edildiği gibi, meydana gelen yaralanmada güvenlik ekibimizin hiçbir dahli yoktur. Güvenlik ekibimiz, iki grup arasında çıkan tartışmayı büyük bir özveri ile sonlandırmak için büyük çaba harcamıştır.

Olayın üzerinden bir gün geçtikten sonra paylaşımın yapılması ve konunun “güvenlik darbesi” olarak yansıtılmasının yaşanan gerçeklerle hiçbir ilgisi yoktur.
IMG_4107
İlgili kişinin dahil olduğu arkadaş grubunun da 2 Ağustos Pazar günü tekrar The Beach of Momo’ya geldiğini bilginize sunarız. The Beach of Momo olarak, her zaman saygı ve sevgi çerçevesinde, tüm konuklarımızın güven içinde, keyifli vakit geçirmesi için çalışıyoruz

Sadece kadınlara değil hiçbir konuğumuza uygunsuz müdahalede bulunulması kabul edilemez. Bizler de gerekli işlemleri başlatarak, konuyu yakından takip ediyoruz" şeklinde açıklama yaptılar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Ar bu işte bir iş, mekanın güvenlik kamerası yokmuymuş? Artı ne tesadüf ise tamda kadına şiddet olayların olduğu bir dönemde oluyor böyle işler.
Kardeşim ben izmirliyim, 40 yıllık hayatımda akaçatıya 1 kez gittim. Ne denizi deniz, ne esnafı esnaf. Gitmeyin kardeşim şu istanbullular şişiriyor buraları. Misal bodrumun koyları hariç denizine bodrumlu ayağını sokmaz istanbullular 7 sülale denize giriyor şaka gibi.
kadına şiddet uygulayanlar bedelini ödemeli, bu işletme gerçeği gizliyorsa bir daha açılmamak üzere kapatılmalı.
Geri Dön