Dark Passage orta koridor oyuncusu Naru, takipçilerin sorularını cevapladı

Geçtiğimiz haftalarda yuvaya geri dönen Naru, Dark Passage Instagram hesabı üzerinden taraftarların sorularını yanıtladı.

Dark Passage orta koridor oyuncusu Naru, takipçilerin sorularını cevapladı

Türkiye League of Legends camiasının ikonlaşmış oyuncularından biri olan Koray “Naru” Bıçak, Dark Passage Instagram hesabı üzerinden takipçilerin sorularını cevapladı.

Dark Passage Naru, Instagram sorularını cevapladı

Naru, profesyonel esporculuk kariyerine 2012 yılında Dark Passage ile başlamıştı. 2016 başlarında SuperMassive organizasyonu ile anlaşan Naru, bundan tam 3.5 yıl sonra tekrardan eski takımına geri döndü. Naru, Dark Passage’a dahil olduktan sonra 3 haftada 6 karşılaşmada görev aldı. Çıktığı 6 karşılaşmada sadece 1 galibiyet alabilen Dark Passage, henüz özlediği günlere geri dönebilmiş değil.

48273281147_97eb9ccac6_k
Naru (Fotoğraf: Lolespor)

Orta koridorda oynarken karşısında en çok zorlandığın şampiyon hangisi?

Naru: Orta koridorda oynarken karşısında en çok zorlandığım şampiyon Syndra. Q yeteneği sayesinde minyona vururken seni çaresiz bıraktığı bir an var. O sırada seni mahvedebiliyor.

Oyuna başladığında kullandığın nick neydi?

Naru: Oyuna başladığımda nickim Maganda’ydı. Hatta o zamanki büyüklerim bana söylemişti, “profesyonel oyuncu olacaksan o nicki değiştir” diye. Ben de Naru diye nick buldum.

En sevdiğin ve en sevmediğin şampiyon?

Naru: Oyunda en çok sevdiğim şampiyon Twisted Fate. En çok sevmediğim ise Master Yi. Çünkü çok yetenek gerektirmeden çok güçlü olabilen bir şampiyon.

Kendini nasıl geliştirdin?

Naru: Kendimi geliştirme sürecim; aslında ben bu oyunu hobi olarak oynuyordum. Sonra profesyonellik hakkında konuşmalar geçtikçe, bütün günümü ayırmaya başladım. Hayatımı buna bağladım ve şu anda buradayım.

İlginizi çekebilir: Geçmişten günümüze PC’deki en iyi 13 macera oyunu

Faker’a karşı ne hissetti ve oynayış stilini değerlendirebilir misin?

Naru: Faker’a karşı oynadığımda gerçekten mouse clickleri inanılmaz farklıydı. Karşısında oynadığında ya da yayınlarını izlediğinde bunu fark edebilirsin.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler