Demet Akalın ve Okan Kurt boşanıyor! Demet Akalın'ın ilk işi bakın ne oldu

Haciz haberleriyle gündeme gelen Demet Akalın'dan flaş karar! Demet Akalın eşi Okan Kurt'tan boşanmaya karar verdi! Boşanma haberinin ardından Demet Akalın'dan bir hamle daha geldi

 Demet Akalın ve Okan Kurt boşanıyor! Demet Akalın'ın ilk işi bakın ne oldu

Haciz haberleri nedeniyle zor günler geçiren Demet Akalın ve Okan Kurt çifti ayrılık kararı aldı.

Demet Akalın ile Okan Kurt, 23 Nisan 2012'de nikah masasına oturmuş çiftin bu evlilikten Hira isminde bir de kızları dünyaya gelmişti.

Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt'un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı.

EVLERİNE HACİZ GELDİ

Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı.

Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü.

Daha önce 'evliliğimizde kriz yaşadık ama çok şükür atlattık' diyen Demet Akalın, son yaşanan gelişmenin ardından Okan Kurt'tan boşanma kararı aldı.

Çiftin davası bugün Beykoz Adliyesi'nde görülecek... (Hürriyet)

DEMET AKALIN SOSYAL MEDYADAN SİLDİ

Eşi Okan Kurt'tan anlaşmalı olarak boşanacak olan Demet Akalın, sosyal medya hesaplarından eşinin soy ismini kullanmayı bıraktı.

Instagram hesabından Okan Kurt ile olan fotoğraflarını da silen Akalın'dan boşanma ile alakalı henüz bir açıklama gelmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 115 yorum
kadın milleti işte adamın işler ters gidince hemen boşansın, kadınların çoğu menfaatçi
@gsliizmirli bence mallarının tamamına hacız uygulanmasın dıye yapılan bır senaryo ayrılık kararı ALİ CENGİZ OYUNU
Çok doğru bi yorum kardeşim bu olayın aynısı benim başıma geldi. Eşim bigün sonra gitti
@gsliizmirli HEPSİ ÖYLE DEĞİL
Demet akalina mi sormuş borç yaparken yada guvenmislwr ..baba oğul. .bir lojistik firması nasıl batar..100 milyonlarca dolar..borçla. .
@gsliizmirli ADAM ZATEN ÇAKAL .BESLENMEYE GELDİ DEMET TEYZEME .
@gsliizmirli oka nkurt sayesindemi bu günlere geldi.yapma arkadaşım tamam aile içi ne oldu bilemeyiz demet akalını da çok savunmuyorum ama yaptığın yorum yanlış.zaten demet akalın varlıklı biriydi.kendi çabasıyla bugünlere gelmiş biri.
ALLAH KIMSEYI DUSURMESIN AMA 350 BIN TL YE KOL SAATI TAKMAKLA OLMUYO. MALESEF SIMDIKI BUTUN EVLILIKLER MADDIYAT UZERINE ZORU GORUNCE HERKES ESINI BIRAKIYO
@fuat_1992_skjdm oooo oo o bişey mi bizim bi bakanımız vardı o da 700 binlik kol saati takıyodu sonra fakir edebiyatı yapıyodu bize
@fuat_1992_skjdm HERKES DEĞİL
EY PARA SEN NELERE KADİRSİN,PARASI VARSA YANAŞ...BİTİNCE KAÇ..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler