MAGAZİN

Demet Özdemir'den Deniz Bulutsuz'a destek paylaşımı: Bu nasıl bir vicdan ve insanlıktır!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir, sevgilisi Ozan Güven'den şiddet gördüğünü açıklayan Deniz Bulutsuz'a sosyal medya hesabından destek verdi. Demet Özdemir, Deniz Bulutsuz için yaptığı paylaşımda, "Hiç bir kadına böyle bir şey yaşatmanın bir affı olamaz, bu kabul edilemez. Bu nasıl bir vicdan, nasıl bir insanlıktır" yazdı.

Demet Özdemir'den Deniz Bulutsuz'a destek paylaşımı: Bu nasıl bir vicdan ve  insanlıktır!

Oyuncu Demet Özdemir, yakın dostu sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz’un oyuncu Ozan Güven tarafından darp edildiği iddialarına sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile tepki gösterdi. Deniz Bulutsuz, sevgilisi Ozan Güven tarafından bir saatten fazla süren şiddete maruz kaldığını açıklamış ve hukuki yollara başvurduğunu duyurmuştu.

Instagram'dan bir açıklama paylaşan Demet Özdemir, şunları yazdı:

"Can dostumuz Deniz Bulutsuz’un Ozan Güven tarafından canına kasteden düzeyde gördüğü bu şiddet için ne söylemek nasıl konuşmak gerekir inanın bilmiyoruz. Bu nasıl bir vicdan, nasıl bir insanlıktır. Bizler bu kötü günleri elimizden geldiği her an Deniz ve ailesinin yanında, ona destek olarak geçirmeye çalışıyoruz. Fakat o gece yaşadıklarını, gördüklerini onun aklından çıkarmanın, anne ve babasının gözlerinde gördüğümüz üzüntü ve korkuyu yok etmenin hiçbir yolu yok. Hiç bir kadına böyle bir şey yaşatmanın bir affı olamaz, bu kabul edilemez"

demetic1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler