MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Deniz Baysal annesini paylaştı, dua istedi! Murat Yıldırım'dan yorum gecikmedi

En son Teşkilat dizisinde Zehra karakterine hayat veren Deniz Baysal sosyal medya hesabından annesiyle hastanede çekilmiş pozlarını paylaştı. Baysal’ın fotoğraflarına yorum yapanlar arasında Teşkilat’taki partneri Murat Yıldırım da yer aldı.

Yeni dizisinde Devrim Özkan ile beraber rol alacak olan Deniz Baysal en son Teşkilat’ta Murat Yıldırım’la partner olmuştu. Güzel oyuncu Instagram hesabından annesi ile fotoğrafını paylaştı.

Ekran görüntüsü 2023-10-14 102430

Hastane odasından paylaşım yapan Deniz Baysal fotoğraflarına "Senin gülen yüzüne kurban bu serseri kalbim. Varsa bi nazar duanız alırız efendim, teşekkürler" notunu düştü.

Ekran görüntüsü 2023-10-14 102423

Baysal geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada "Annem kanser ile mücadele etti, şimdi de babam kansere yakalandı. Zor bir süreç oluyor ve hayatı çok sorguluyor. Biz de bilmediğimiz için sen çok güçlüsün diye gazlamaya çalışıyoruz." demişti.

Ekran görüntüsü 2023-10-14 102418

Ünlü ismin pozlarına yorum yapanlar arasında Devrim Özkan, Murat Yıldırım, Çağlar Ertuğrul ve Ezgi Eyüboğlu da yer aldı.

Ekran görüntüsü 2023-10-14 102440

Murat Yıldırım "Onun yanaklarından ben de kocaman öpüyorum" yorumunu yaparken Devrim Özkan ise "Denom benim,pamuğum. İkiniz birlikte çiçek bahçesi gibisiniz,mis gibisiniz. Her gün daha güzele oh" dedi.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler