MAGAZİN

Ebru Gündeş'ten Derya Uluğ'a destek paylaşımı! Derya Uluğ'un iki yıl sonra Kanunlar Gibi ile döndü

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, iki yıllık aranın ardından yeni şarkısı Kanunlar Gibi ile çıkış yaptı. Kanunlar Gibi şarkısının klibi için iki ay boyunca kampa giren Derya Uluğ'un yeni şarkısı kısa sürede yüz binlerce tıklama ve beğeni aldı. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Derya Uluğ'a destek mesajı paylaştı. İşte, ayrıntılar...

Ebru Gündeş'ten Derya Uluğ'a destek paylaşımı! Derya Uluğ'un iki yıl sonra Kanunlar Gibi ile döndü

Derya Uluğ iki yıl aranın ardından yeni şarkısı Kanunlar Gibi ile hayranlarını sevindirdi. Ünlü şarkıcının büyük bir özveri ile hazırlandığı yeni şarkısı için beslenme düzenini tamamen değiştirdiği konuşuluyor. Derya Uluğ'un yakın arkadaşı Ebru Gündeş, Kanunlar Gibi şarkısını Instagram'dan paylaştı. İşte, detaylar...

DERYA ULUĞ'DAN İKİ YIL SONRA YENİ ŞARKI

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ iki yıl aradan sonra Kanunlar Gibi şarkısı ile sevenlerinin karşısına çıktı. Uluğ şarkının klibi için iki ay boyunca kampa girdi ve beslenme alışkanlıklarını değiştirdi. Güzel şarkıcı, haftada 4 gün sıkı bir tempoyla dans çalıştı. Karbonhidrat, süt ve süt ürünleri, ekmek tüketmedi.

EBRU GÜNDEŞ'TEN DERYA ULUĞ PAYLAŞIMI

Ebru Gündeş, Instagram hikayesinde Derya Uluğ'un Kanunlar Gibi şarkısını "Benim güzelliğim yine çok güzel bir iş yapmış. Yolunuz her zamanki gibi açık olsun." notu ile paylaştı.

DERYA ULUĞ KANUNLAR GİBİ ŞARKISININ SÖZLERİ

Kanunlar Gibi şarkısının söz ve müziği Emrah Karakuyu'ya, aranjesi Ozan Bayraşa ve Asil Gök'e ait. Kanunlar Gibi şarkısının yönetmenliğini ise Aytekin Yalçın üstlendi.

Üşüyor musun sen de benim gibi
Gülüyor musun ya da alay edip
Üzecek bu da belli, gün gelir
Onca verdiğin sahte söz gibi

Unutamıyorum anlasan
Gurur bile çare etmiyor yazık
Duramıyorum geçer daha
Dayanmaya gücüm yetmiyor

Üzüyor gece kabuslar gibi
Gittin sen de vefasızlar gibi
Çıkarım önüne kanunlar gibi
Haklıysam aslanlar gibi


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön