MAGAZİN

Didem Soydan'a çirkin ima! Yanıtsız bırakmadı

Model Didem Soydan sosyal medyada kendisine gelen çirkin yorumlara verdiği yanıtlarla gündem oluyor. Soydan son yaptığı yorumla herkesin beğenisini topladı.

Didem Soydan'a çirkin ima! Yanıtsız bırakmadı

Son günlerde Burak Deniz ile aşk yaşamasıyla gündeme gelen Didem Soydan sosyal medyada aktif ünlüler arasında. Soydan kendisine gelen çirkin ve küfürlü yorumları affetmiyor.

Güzel model son olarak kendisine dans ettiği anların capsini gönderip çirkin bir imada bulunan sosyal medya kullanıcısını pas geçmedi. Didem Soydan "Aklı sıra duyar kasmış. Bu konular seni aşar Didemcim. Herkes bilgi sahibi olduğu konularda yorum yapsın. Mesela iyi bir kaşarlı tost yemek için hangi tost makinesini almak lazım?" yazan takipçisine yanıtıyla beğeni topladı.

Ekran Alıntısı

Soydan bu paylaşıma yanıt olarak "Esse marka mak. kullanıyorum beş sene oldu ne mutfaktaki yeri değişti ne arızalandı" dedi. Soydan'ın bu yorumu takipçilerinden tam not alırken çirkin imada bulunan kişiye ise tepki yağdı.

Soydan daha sonra bir takipçisine ise "Mahkemede çok güzel ağlıyor bunlar" yorumunda bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
İki erkeğin arasında ne işi olduğu onu ilgilendirir. Mesele kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş hesabı yorumlar sorun.
murdardir o, mundar olsa duramazsın.
dogru demısler ne işin vae iki erkwgın arasında
3 defa mahkemeye çıktım 2 si kavga 1 i şikayet olmak üzere, kavga olan davalardan 5 yıl denetmli serbestlik aldım. 6 ay arayla 10 sene sürdü, şikayet davası ise karşı taraf şikayeti çekince düştü. Hakim ne sorduysa bende ne yaptıysam yalansız şekilde cevap verdim. Ne ağladım ne korktum yani bu ablamız mahkemede çok güzel ağladı diyerekden bizim gibilere denk gelmemiş o sosyal medyadaki klavye delikanlılarına söyler o lafı.
ha yani ettiğin kavga küfür hakaretlerden utanmak yerine gurur duyuyorsun işte bizimle Avrupa yada Amerika arasında hiç bir zaman kapanmayacak lanet kültür farkı . adamlar bilimle icatla övünür senin gibi dengesizler kavgayla itiş kalkisla utan bari utan
bunu yazmaya utanmıyorsun.marifet gibi anlatmışsın.sucluymussun ki denetimli serbestlikle yirtmissin bunu da gerine gerine anlatıyorsun.
Geri Dön