Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz, Yarım Kalan Aşklar dizisinde buluştu! İşte Yarım Kalan Aşklar konusu ve kanalı

Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz, Yarım Kalan Aşklar dizisinde buluştu. Geçirdiği bir trafik kazasının ardından hayatını kaybederek başka bir bedende dünyaya geri dönen Ozan'ın hikayesinin anlatıldığı Yarım Kalan Aşklar dizisinin çekimleri Haziran ayında başlayacak.

Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz, Yarım Kalan Aşklar dizisinde buluştu! İşte Yarım Kalan Aşklar konusu ve kanalı

Yarım Kalan Aşklar dizisinde idealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulacaktır: Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan'ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif'e tüm gerçekleri anlatmak.

yarım-kalan-aşklar

Yarım Kalan Aşklar'ın yönetmen koltuğunda Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi yapımları yöneten Umur Turagay yer alırken, senaristliğini Poyraz Karayel, Söz, Adı Mutluluk gibi yapımların senaristliğini yapan Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur üstleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
en fazla 7 bölüm oda zor bela seyirciye işkence çektire çektire izletirler sonra tutmadı diye ^ o kanal iddalı dizinin fişini çekti ^ der...
Ne düşünücem Yamaç düşünsün :)
boşa çekmeyin emeginize yazık netfix varken blu tv flash tv ile aynı katagoride...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler