Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı resmen açıkladı! Sosyal medya ayağa kalktı

TRT 1'in reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, Diriliş Osman'ın haricinde yeni projesini sosyal medya hesabından duyurdu.

Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı resmen açıkladı! Sosyal medya ayağa kalktı

Mehmetçik: Kut'ül Amare, Diriliş: Ertuğrul ve Diriliş Osman dizilerinin yapımcılığını üstlenen Mehmet Bozdağ, müjdeli haberi takipçileriyle paylaştı. Bozdağ, çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan filmini duyurarak binlerce kişiyi heyecanlandırdı.

dirilis-ertugrulun-yapimcisi-res-gGt8

'Diriliş Ertuğrul' dizisiyle büyük başarı kazanan Bozdağ Film'in çekeceği 'Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı' filminin senaryosunu paylaşan Mehmet Bozdağ, "Yeni filmimiz... Sefer bizden zafer Allah’tan!" diyerek start verdi.

dirilis-ertugrulun-yapimcisi-res-buDl

ÇEKİMLER BAŞLIYOR

Mehmet Bozdağ'ın paylaşımına göre 'Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı' filmini Kamil Aydın yönetecek. Projenin tasarımını üstlenen Bozdağ'ın senaryosunu Atilla Engin'le birlikte kaleme aldığı yapımın çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak.

dirilis-ertugrulun-yapimcisi-res-k9Kq

SİNEMA SEKTÖRÜ HEYECANLI

Tarihi macera türündeki 'Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı' filmi, bu sezon bilet krizi nedeniyle sıkıntılı günler geçiren sinema sektöründe heyecanla karşılandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
ey senarist,yönetmen 800 yıl önceki olayları nasıl biliyorsun,tamamen hayale dayalı bir dizi zaten seyredenlerde tarih okumamış insanlar,sen ATATÜRK'ün hayatını dizi yapmaktan neden korkuyorsunçünki karşılarına dünyanın en büyük dehası ve komutanı çıkacak..sarayda oturanlar osmanlı gaz ver dizilerine para yatırıyor.Sen 280 cariyeyi bir dedikodu uğruna çuvallara koyup canlı canlı boğazın soğuk sularına attıran PADİŞAH Deli İbrahim'in hayatını anlatırsana görelim seni..
noldu zorunamı gitti. Can dündar atatürkle ilgili bir sürü çekim yaptı. Artık yalan tarihlerin çekimlerini bırakıp gerçek tarihleri çekmeli ve yeni nesilde doğrubtarihi öğrenmeli.
Peki ya sen Deli İbrahim döneminde yaşandığını söylediğin mevzuyu nasıl biliyorsun ????????????
@aholi71 dizilerden
ABD 200 senelik tarihine 20000 film çekmiş.Hemde Kızılderili Soykırımı dolu rezil bir tarih. Ve yıllarca izlettiler bu Memlekette Muhteşem bir Tarihi olan Millete. Kültür emperyalizminin Gönüllü Uşakları; Bizim Tarihimizle ilgili yapımları bir türlü hazmedemiyor
Hadi 3 deyince ayağa kalkıyoruz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler