MAGAZİN

Diziden ayrıldı

Vahide Gördüm'ün merakla beklenen vedası Adını Feriha Koydum'un dün geceki bölümünde gerçekleşti.

Diziden ayrıldı

Adını Feriha Koydum dizisinde Zehra karakterini canlandıran ünlü oyuncu Vahide Gördüm, kendisine kanser teşhisi konduğunu ve hemen tedaviye başlayacağını duyurmuştu. Tedavi öncesi ünlü sanatçının saçları kesilmiş haldeki fotoğrafları da medyada yer almıştı.

MERAKLA BEKLENEN VEDA

Bunun üzerine sevenlerini yasa boğan oyuncunun halen devam eden Adını Feriha Koydum dizisine nasıl veda edeceği ise merak ediliyordu. Vahide Gördüm'ün merakla beklenen vedası Adını Feriha Koydum'un dün geceki bölümünde gerçekleşti.

KÖYE DÖNMEYE KARAR VERDİ

Dizinin, Vahide Gördüm'ün (Zehra) vedasının ele alındığı 35. bölümünde senaryo gereği Zehra köyüne dönmeye karar verir. Zehra, küçük oğlu Ömer'in sorunlarının artması ve Zehra'nın oğlunu koruyamadığını düşünmeye başlaması üzerine doğduğu topraklara geri dönmeye karar verir.

DUYGUSAL SAHNE

Zehra'nın köye dönüşüne en çok üzülen Feriha olurken, Vahide Gördüm'ün tedavi için diziden ayrıldığı "Zehra'nın köye dönüş sahnesi" izleyiciyi gözyaşlarına boğdu.

Okuyucu Yorumları5 yorum
 • 3 Oy
  YA SANKİ VAHİDE GÖRDÜM DEĞİŞMİŞ YÜZÜNE Bİ GÜZELLİK GELMİŞ.
 • 2 Oy
  bende aynı şeyi düşünüyorum
 • 2 Oy
  o zaten çok güzel....
 • 2 Oy
  Eeee. Ölüm herkes tadacak..bu vahide olsa bile...Nasılmış ölümün işareti olan hastalık...sana uğrayacağı gibi herkese uğrayacak..bu dünya fani beyler...
 • 1 Oy
  Allah yardımcısı olsun

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.