Mynet Trend

Doğayla içiçe zaman geçirmek isteyenlerin ilk adresi! ‘Sakin şehir’ ziyaretçilerini bekliyor

Artvin’in Şavşat ilçesinde doğal güzellikleriyle ünlü Karagöl Tabiat Parkı, normalleşme sürecinde ziyaretçilerini bekliyor. Dağları, yaylaları ve karagölleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Artvin, normalleşme süreci ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Doğayla içiçe zaman geçirmek isteyenlerin ilk adresi! ‘Sakin şehir’ ziyaretçilerini bekliyor

Artvin'in "Sakin Şehir" unvanlı Şavşat ilçesinde doğal güzellikleriyle ünlü Karagöl Tabiat Parkı, normalleşme sürecinde ziyaretçileri için bütün hazırlıklarını tamamladı. Şavşat'a 25 kilometre uzaklıkta bulunan ve Sahara Milli Parkı içerisinde yer alan Karagöl, doğal güzelliği ile her mevsim ilgi görüyor.

1

İtalya'nın Milano kentinde, 21-23 Haziran'da gerçekleştirilen Cittaslow 2015 Genel Kurulu'nda "sakin şehir" unvanı alan ilçe, şehrin stres ve gürültüsünden uzak, doğayla iç içe vakit geçirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

2

Ladin ve çam ağaçları arasında kalp şeklindeki görüntüsü ile dikkat çeken Karagöl, görenleri adeta büyülüyor. Günübirlik gezilerin yanı sıra çevresindeki ormanlık alanlarda kamp yapma imkanı da bulunan Karagöl, temiz havası ve doğasıyla ziyaretçilerini mutlu ederken, fotoğraf tutkunlarına eşsiz manzaralar sunuyor.

(AA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
lütfen paylaşmayın ya. rezil oluyo güzelim yerler, herkes bilmesin mümkünse.
akp görmesin buraları hemen düzeltir doğayı otel motel yapar !!!
Geri Dön