Dolunay yeni bölüm fragmanı: 3. bölüm fragmanı ile büyük sorumsuzluklar sorunlar getiriyor

Dolunay 3. bölüm fragmanı incelendiğinde Nazlı ile ilgili derin detaylar göze çarpıyor. Dolunay dizisinin yayınlanan 3. bölüm fragmanıyla Ferit ile Nazlı'nın Bulut adına işbirliği yaptığı görülürken, Deniz'i de yaşama bağlamaya hazırlanıyor. 7'den 70'e; büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Dolunay yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak yeni bölümü, romantik olduğu kadar da dramatik bir bölüm olacak. İşte, Dolunay yeni bölüm fragmanı.

Dolunay yeni bölüm fragmanı: 3. bölüm fragmanı ile büyük sorumsuzluklar sorunlar getiriyor

Dolunay dizisi yeni bölüm fragmanı haberimizden incelenebilir. Fragmana göre, Zeynep ve Demir'in kaybı bütün aileyi derinden sarsıyor. Yeni bölümde Nazlı ve Ferit Bulut'un iyiliği için işbirliği yaparlar. Lakin Dolunay dizisindeki o geceden sonra her şey eskisi gibi olabilecek mi, yeni bölüm ile göreceğiz.

Bunun yanısıra yeni bölüm ile Nazlı, Deniz'i hayata bağlarken kendine de bağladığının farkında değil. Hakan gizli planlarını harekete geçirmek için doğru zamanı bekliyor. Demet'in Ferit'e olan öfkesi hem Hakan'ı kıskandırır hem de planlarında ona yardımcı oluyor. Dolunay dizisinin çılgını Fatoş, Engin'e karşı dürüst olmak istedikçe Dolunay dizisi ile işler daha da karmaşık bir hal alıyor. Dolunay dizisi yeni bölüm fragmanı göz önünde bulundurulduğunda Alya hiç beklemediği bir şekilde kendisini Nazlı ve Fatoş'un hayatlarının ortasında buluyor. Asuman’ın sorumsuzluğu Nazlı'yı zor durumda bırakacak.

DOLUNAY DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI (3.BÖLÜM)

Zeynep ve Demir'in kaybı bütün aileyi derinden sarstı. Nazlı ve Ferit Bulut'un iyiliği için işbirliği yapıyorlar. Fakat Dolunay dizisine damgasını vuran geceden sonra her şey eskisi gibi olabilecek mi, hep beraber tanıklık edeceğiz.

DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Dolunay dizisi son bölümde Nazlı, Ferit'in evinde geçirdiği gecenin ardından şaşkınlıkla uyandı. Son bölümde ertesi gün yaşananlar her ikisi için de büyük sürprizlerle dolu olduğu ortaya çıkt.ı Dolunay dizisi son bölümde artık Ferit ve Nazlı birbirlerini farklı bir gözle görmeye başlar. Bir diğer taraftan yeni bölümde Deniz'in Nazlı'ya olan ilgisi de giderek artıyor! Küçük Bulut'un Nazlı'ya olan sevgisini son bölümde fark eden Zeynep ve Demir, çocuklarının bayıldığı Nazlı'yla tanışmak konusunda ısrarcı oldular.

dolunay-dizisi-ne-zaman-mynet-2

Öte yandan Nazlı, Deniz'i hayata bağlarken kendine de bağladığının farkında değil. Yeni bölümde Hakan gizli planlarını harekete geçirmek için doğru zamanı bekler. Demet'in Ferit'e olan öfkesi hem Hakan'ı kıskandırır hem de planlarında ona yardımcı olur. Fatoş, Engin'e karşı dürüst olmak istedikçe işler daha da karmaşık bir hal alır. Alya hiç beklemediği bir şekilde kendisini Nazlı ve Fatoş'un hayatlarının ortasında bulacaktır. Asuman’ın sorumsuzluğu Nazlı'yı zor durumda bıraktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Cok sahane dizi....
Diğer Haberler