Mynet Trend

Dünyanın en büyük vajinasına sahip olmak isteyen Instagram fenomeni çocukluk fotoğrafını paylaştı! Görenler tanıyamadı

Kendine Mary Magdalene diyen xomarym kullanıcı adlı Instagram fenomeni, dünyanın en büyük vajinasına sahip olabilmek için sayısız kez bıçak altına yattı. 24 yaşındaki Instagram fenomeni geçtiğimiz yıllarda göğüslerini devasa boyutta büyütmüştü. Yaptırdığı estetik operasyonlarla tepkileri çeken isim, sosyal medya hesabından çocukluk fotoğrafını yayınladı.

Dünyanın en büyük vajinasına sahip olmak isteyen Instagram fenomeni çocukluk fotoğrafını paylaştı! Görenler tanıyamadı

Göğüslerine 3000 cc’lik implant yerleştiren kadın, şişme bebek görünümüne ulaşmak için düzenli olarak ameliyat olacağını söyledi. Takipçilerinin cinsiyet değiştirme operasyonu olup olmadığına ilişkin sorularına ise sosyal medya hesabından çocukluk fotoğrafını yayınlayarak cevap verdi.

1

Magdalene, takipçilerinin görmesi için Instagram hesabından çocukken çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Takipçileri ise fotoğrafı tanımakta zorluk çektiklerini ifade etti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
hayran olunan batı budur. Yakında türkiyedede bunlar cıkmaya baslarsa şasırmayın
@effe54 çıkmadı mı. her tarafını yaptıran tek tip kadın modelleri kıllarını aldıran botoks yaptıran kırıta kırıta gezen erkekler . viski içip arabada elinde sigarayla caka satan nineler. pavyon kültürünü sanki bir sanatmış gibi gösteren ağzı bozuk çalgıcılar, yollarda şaka yapacağım diye insanları rencide eden genç beyinsizler. bir vajinamız mı eksik kaldı sanki.
bazen öyle yaratıklar çıkıyorki 4 ayaklılara özeniyo halbuki Allah seni 2 ayaklı hayvan olarak yaratmış vajınayı büyütürsen eşekle atlamı yatacan ne işine yarayacak
Dert yok,tasa yok,devlet işsize bile krallar gibi bakıyor ehh inanç da olmayınca sonuç şekil A oluyor haliyle..
Geri Dön