Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyanın en kısa boylu çifti evlilikleriyle Guinnes Dünya Rekorlar Kitabı’na girdi

  Aşkın kimyası çözülemez bir gizem olmaya devam ediyor. Aşkın ortaya çıktığı anlarda boy, kilo ve fiziksel özellikler bir anda uçup gidiyor. Paulo Gabriel da Silva Barros ve Katyucia Hoshino mutluluğun sırrının dış görünüşte olmadığını ve iki insanın arasındaki uyumun her şeyi çözebileceğini düşünenleri haklı çıkartacak bir hikayenin baş kahramanları olarak karşımıza çıkıyor.

  Dünyanın en kısa boylu çifti evlilikleriyle Guinnes Dünya Rekorlar Kitabı’na girdi

  Brezilya’da yaşayan 30 yaşındaki 88.5 cm boyunda Paulo Gabriel da Silva Barros ile 26 yaşındaki 89.5 cm boyundaki eşi Katyucia Hoshino rekor kitaplarında yer alan bir aşka imza attılar.

  Guinness Dünya Rekorlar Kitabı’nda dünyanın en kısa boylu çifti olarak görülen ikili tam 10 yıl önce tanıştı ve birbirlerine ilk görüşte aşık oldu. Sosyal medya aracılığıyla tanışan çiftin aşkları ilk adımda hiç kolay olmadı. Katyucia ilk başta Paulo’nun sosyal medyadan gönderdiği talebini reddetti ardından ise onu engelledi. Tam 1.5 yıl boyunca engelli duran Paulo’nun engeli kalktığı gün her şey değişmiş. Paulo önce onu aramanın bir yolunu bulmuş sonra da 300 km ötedeki kasabaya giderek onunla konuşmuş.

  kapak

  Paulo ile Katyucia tam 4 yıl boyunca farklı şehirlerden ilişkilerini sürdürmüşler. Çift bir süre flört ettikten sonra uzun mesafeli ilişki onlara zor geldiği için birlikte yaşamaya karar vermişler. Şimdi evli ve mutlu bir çift Barros ve Hoshino.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler