MAGAZİN

Ece Erken'den eski dostu Alişan'a zeytin dalı

Ünlü sunucu Ece Erken, vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın ardından zor günler geçiren eski dostu Alişan'a zeytin dalı uzattı. Ece Erken, Instagram'dan yaptığı paylaşımda "Eymen'im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti" notunu yazdı.

Ece Erken'den eski dostu Alişan'a zeytin dalı

Şarkıcı Alişan'ın koronavirüse yakalanan ve yoğun bakımda entübe edilen kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. 39 yaşındaki Tektaş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Alişan kardeşine veda ederken gözyaşlarına boğuldu. Selçuk Tektaş, cenaze töreninin ardından Feriköy Mezarlığı'na defnedildi.

ss

"ARTIK BERABER OLMA VAKTİ"

Ece Erken, bir dönem çok yakın dost oldukları Alişan'ın 6 yıl sonra Demet Akalın ile barışmasının ardından, ünlü şarkıcı ile küsmüştü.

Yaklaşık 2 yıldır görüşmeyen eski dostlardan Erken, Alişan'a zeytin dalı uzattı.

3140920_053edd4c201acde89122ac027da1c044_640x640

Erken, kardeşinin vefatı sonrası zor günler geçiren Alişan'a, "Eymen'im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın. Selçuk da öyle isterdi. Eymen seni çok özledi, ben de" sözleriyle seslendi.

e1

e2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Al Birini Vur Ötekine
parasi bitti tabi
BU ÜLKEDEKİ SON DÖNEM ŞÖHRETLERE BAK,ÜLKE NE DURUMDA ANLARSIN..
@erxcanka79 90 'larda zirve yaptı sonrasında düşüşe geçti gittikçe de düşüyor .
Geri Dön