MAGAZİN

Ece Erken'in evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan olay yaratacak açıklamalar!

Ece Erken’in evli sevgilisi Beyaz TV’ye telefonla bağlandı ve 'ilişkinin arkasındayım pişman değilim' dedi.

Ece Erken’in evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Beyaz TV’ye telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamadan satır başları;

"BİR HATA VARSA SUÇLU BENİM"

"Pişman değilim, bu ilişkinin arkasındayım. Arabalar benim, çocukça bir öfkeyle arabalara zarar vermiş şikayetçi değilim. Bir hata varsa suçlu benim, ortada çocuklar var artık bu ilişkiyi konuşanlar karşısında beni bulur. İnsan gönlüne hakim olamıyor. Ben yakalanmadım, bu ilişkiyi zaten muhattaplarına bildirdim."

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz haftalarda sunucu Ece Erken'in evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı haberleri ile gündem olmuştu. Eleştirilerin odağı olan Ece Erken sunduğu Söylemezsem Olmaz programında bu aşkı doğrulamıştı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun, 15 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Benan Mahmutyazıcıoğlu bu ilişkiyi öğrenince boşanma davası açmıştı. Benan Mahmutyazıcıoğlu son paylaşımıyla olay oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden Ece Erken hakkında tedbir kararı aldığını duyuran Benan Hanım bir de bir video paylaştı. Benan Mahmutyazıcıoğlu'nun paylaştığı video herkesi şoke etti. Benan Mahmutyazıcıoğlu paylaşımda şunları yazdı:

"Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım... Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları... Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
ece ERKEN kendini bitirdi resmen yazık yaa oğlunun yüzüne nasıl Bakacak
laik insan utanmaz laikliğin amacı budur bi kadının kaç kocası belli değildir kimin eli kimde belli değildir
Abi bunlarda utanma diye bir duygu yoktur. Zaten bu adam da Ece'ye yakında tekmeyi koyar. Ece ile kimse evlenmez ama diğer türlü her zaman birini bulur bunda sıkıntı yaşamaz.
@mustafa_telek_1977 sen dönde kendine bak terbiyesiz tvlerde zaten hep senin bahsettiğin insanlar çifter kocalarla çıkıyor
@mustafa_telek_1977 tıpkı şeriatta muta nikahı gibi haklısın
@emin_6161 vay be laikliği bayağı iyi öğretmişler kul tanrıların. Laik= din ve devlet işlerini birbirinden ayıran şefefli insandır.. yani dini kendi çıkarı için kullanmayan insandır.
@emin_6161 beyinsiz, laiklik ile ne alakası ahlak yoksa insanda. gidin o zaman iranda, afganistanda yaşayın. sanki oralar çok farklıda. hatta arabistana git istediğin kadar karın olur
haberdeki resmine bakıyorumda inanki bi çiyan görüyorum güzelliğini okadar örtmüşki çocuğuna yazık be
Yıkılan yuvanın üzerine kurulan beraberlikten hayır gelmez .Mahmutoğlu eğer eşin başka biri ile ilişki kursaydı öldürebilirdin çünkü o kadın senin tapulu malın idi değil mi. Ece hanım iki çocuklu aileyi ayırdın ya bunun acısını çekersin rahat uyuyamazsın. BÖYLE BERABERLİKLERİN EN KISA ZAMANDA GÜMBÜR GÜMBÜR YIKILMASI DİLEĞİMLE
Geri Dön