MAGAZİN

Eda Taşpınar'ın üstsüz pozu sosyal medyayı salladı! Yere üstsüz yatıp deniz kenarında güneşlendi

Ünlü sosyetik isim Eda Taşpınar, son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı tatil paylaşımlarıyla kendisinden sıkça söz ettiren ismin fiziği ve bronzluğu yine dikkat çekmişti. Taşpınar, bu defa üstsüz şekilde çekildiği Mykonos pozuyla olay oldu.

Eda Taşpınar'ın üstsüz pozu sosyal medyayı salladı! Yere üstsüz yatıp deniz kenarında güneşlendi

Tatil paylaşımlarıyla konuşulan ve fit fiziği ile dikkatleri üzerine çeken sosyetik güzel Eda Taşpınar, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımında ten renginin koyuluğuyla yine dikkat çekmişti. Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulan Taşpınar'dan bu defa şaşırtan bir paylaşım daha geldi.

EDA TAŞPINAR ÜSTSÜZ ŞEKİLDE GÜNEŞLENDİ!

Ünlü sosyetik güzel Eda Taşpınar, tatil paylaşımlarıyla sosyal medyada gündeme gelmeye devam ediyor. Taşpınar, çıktığı tatillerden bir çok farklı paylaşım yaparken, son olarak Mykonos'dan yaptığı bikinili paylaşımıyla konuşulmuştu.

edataspinar111

"ONLARIN NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ UMURSAMA"

Taşpınar bu defa Mykonos sahilinde üstsüz şekilde güneşlendi. Yere yatarak güneşlendiği anlarda kameraya poz veren ünlü isim, yaptığı paylaşımına "Asla unutma. 1 numaralı kural: Onların ne düşündüğünü umursama." notunu ekledi.

edataspinarilkkk

TAKİPÇİLERDEN BİNLERCE BEĞENİ YAĞDI

Sosyetik isim, paylaşımını yoruma kapalı olarak paylaştı. Ünlü isme, takipçilerinden ise binlerce beğeni geldi.

edataspinar5555

İşte Eda Taşpınar'ın çok konuşulan bazı fotoğrafları...

EDAKARA

edataspinar2222

edataspinar333

edataspinar4444

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler