MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Efsane kadrosuyla 'Vahşet Tanrısı' kapalı gişe!

Binnur Kaya, Güven Kıraç, Levent Ülgen ve Tilbe Saran gibi usta isimleri bir araya getiren DasDas’ın bu sezonki yeni oyunu ‘Vahşet Tanrısı’ tiyatroseverler tarafından büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz ay prömiyerini yapan oyunun Kasım ayı biletleri şimdiden tükendi.

Efsane kadrosuyla 'Vahşet Tanrısı' kapalı gişe!

Anadolu Yakası’nın kültür, sanat ve yaşam merkezi DasDas’ın Ekim ayında prömiyeri gerçekleşen, yeni oyunu ‘Vahşet Tanrısı’ Kasım ayında da dört temsille seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.

DasDas_Vahşet Tanrısı (1)
Kadrosunda Binnur Kaya, Güven Kıraç, Levent Ülgen ve Tilbe Saran’ın yer aldığı, Celal Kadri Kınoğlu’nun yönettiği ödüllü oyunun biletleri satışa çıktığı gibi yoğun bir ilgiyle karşılaşıp tükendi.

DasDas_Vahşet Tanrısı (3)

Çocuklarının kavgası sonrasında uzlaşmak üzere bir araya gelen ebeveynlerin aralarında yaşananları anlatan, Yasmina Reza imzalı oyun, yıllardır dünyanın dört bir yanında kapalı gişe sahneleniyor.

DasDas_Vahşet Tanrısı (2)

Ekibin her oyunda dakikalarca ayakta alkışlandığı ‘Vahşet Tanrısı, 7, 16 ve 26 Aralık’ta yeniden DasDas Sahne’de olacak. Oyunun Aralık temsillerinin biletleri, Biletix’te satışta...

Vahşet Tanrısı Afiş

Vitrin


En Çok Aranan Haberler