Erkan Petekkaya'nın başrolde oynadığı Gel Dese Aşk dizisinin çekimleri durduruldu!

Erkan Petekkaya'nın başrolünde olduğu Gel Dese Aşk dizisinin çekimleri koronavirüs salgını nedeniyle durduruldu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın geçtiğimiz günlerde dizi setinden paylaştığı ve korona şarkısı söylediği video tepkilere yol açmıştı.

ATV'de yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinin çekimleri koronavirüs salgını nedeniyle durduruldu. Haberi dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, sosyal medya hesabından duyurdu.

Petekkaya, kendisine gelen WhatsApp mesajını paylaştı. Mesajda şu ifadeler yer aldı:

"Bildiğiniz gibi dünyada yaşanan ve ülkemizde de etkisini gösteren Kovid-19 salgın hastalığı nedeni ile Gel Dese Aşk dizimizin çekimlerine süresiz olarak ara veriyoruz. Yaşanan bu zor günleri geride bıraktığımızda hep birlikte hikayemizi anlatmaya devam edeceğiz. Sinegraf ailesi olarak tüm oyuncularımıza ve ekibimize sağlıklı günler diliyoruz. En kısa sürede yeniden bir arada olmak ümidi ile sağlıkla kalın. #evde kalın."

erkan

SETTEN PAYLAŞTIĞI VİDEO OLAY OLMUŞTU!

Erkan Petekkaya'nın geçtiğimiz günlerde Gel Dese Aşk'ın çekimlerinden paylaştığı bir videoya eleştiri yağmıştı. Onlarca set çalışanın yan yana olduğu kapalı bir alanda, Erkan Petekkaya 'oy korona' şarkısını seslendirmiş ve bu anları Instagram'dan paylaşmıştı. Dizi çekimlerinin salgına rağmen devam etmesi tepki çekmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
mümkünse dizi yayından kaldırsanız daha çok memnun oluruz, saçma sapan, topluma hiç bir faydası olmayan dizilerden biri
Böyle Dizililerin Türk kültürüne aykırı olduğunu görüp nasıl yayın yasağı verilmez hayret yaa...
Figüran yapmam seni iyi ki yapımcı değilim dua et, çekmeye devam et..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler