Mynet Trend

Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa erkeklere seslendi! ''Eşlerinizden bunu beklemeyin''

Lübnan doğumlu Mia Khalifa, 2014 yılında geleneksel İslami kıyafetler giyerek yetişkin film sektöründe görünmesiyle ünlenmişti. Şimdi sektörden ayrılan genç yıldızın, bu kararından kısa bir süre sonra hayranlarına uyarıda bulunduğu BBC'nin HARDtalk programında yaptığı yorumlar yeniden gündem oldu.

Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa erkeklere seslendi! ''Eşlerinizden bunu beklemeyin''

Birkaç yıl önce 26 yaşındayken sektörden emekli olan Khalifa, herkesin yetişkin içerik filmleri izlediğini, buna bağımlılığın oldukça yaygın olduğunu ve bu durumun ilişkileir etkilediğini söyledi. Ancak genç yıldız ''Erkeklerin videolarda gördükleri ve hayatlarındaki kadınlardan bekledikleri şeyler gerçek değil.'' diye konuştu ve erkeklere bu tür beklentilerden sıyrılmalarını öğütledi.

YAŞADIKLARINI ANLATTI

1_Image (3)

Khalifa'nın en samimi açıklamalarından biri olarak değerlendirilen bu röportajda genç kadın, sektöre nasıl giriş yaptığını da anlattı. İslami kıyafetlerle çektiği ilk yetişkin filminin aslında 'kendi küçük sırrı' olması isteğiyle yola çıktığını anlatan Mia, videonun yayınladığı dönemde de şimdi de oldukça popüler olduğunu açıkladı.

'ZOR ZAMANLAR'

301037136_1132134857388309_2995138082446447371_n

Ancak Khalifa, videonun aynı zamanda hayatını alabora ettiğini söyledi. Videonun ortaya çıkması, ailesini de ondan uzaklaştırdı ve yalnız ve yabancılaşmış hissetmesine neden oldu. Kendisine neyin doğru neyin yanlış olduğunu gösterek kimsenin de olmadığını söyleyen Mia, ailesinin daha sonra kendisini reddettiğini anlattı. Genç güzel "Bazı hataların affedilemez olduğunu yeni fark ettim, ancak zaman tüm yaraları iyileştiriyor ve şimdi her şey daha iyiye gidiyor." dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler