SPOR

CANLI

Eskişehirspor - Fenerbahçe maçında son durum

Beşiktaş'ın Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı maçın kar nedeniyle ertelenmesinin ardından gözler bugün oynanması gereken Eskişehirspor-Fenerbahçe karşılaşmasına çevrildi...

Eskişehirspor - Fenerbahçe maçında son durum

Spor Toto Süper Lig'de bu akşam saat 19.00'da Eskişehirspor - Fenerbahçe karşılaşmasının oynanacağı Atatürk Stadyumu, şu saatlerde futbol oynamaya elverişli.

ÇİME GECEDEN BRANDA SERİLDİ

Stat görevlileri tedbir olarak geceden sahaya branda serdi, sabah da üzerine hafif şekilde kar yağan branda belediye işçileri tarafından kaldırıldı. En düşük hava sıcaklığının 0, en yüksek sıcaklığının da 2 derece olması beklenen Eskişehir'de sabah saatlerinde Eskişehirspor-Fenerbahçe maçının oynanacağı Eskişehir Atatürk Stadyumu'nda hava sıcaklığının eksi 1 derece olduğu gözlendi.

Eskişehirspor Kulübü'nün stat görevlileri olası yoğun kar yağışına karşı dün geceden itibaren sahaya branda serdiklerini belirtti. Tedbir olarak serilen brandanın üzeri sabaha karşı belirli aralıklarla yağan hafif kar yağışı nedeniyle kaplandı.

[Eskişehirspor - Fenerbahçe](http://spor.mynet.com/fenerbahce/91848-eskisehir-spor-fener-bahce.html)

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi'nin temizlik işçileri sabah saatlerinde geldikleri stadyumda, sahadaki brandaları topladı. Hakem ve gözlemciler de sahada incelemelerde bulunup sahanın görüntüsünü cep telefonlarıyla kayda aldı. Gözlemciler, şu an sahanın futbol oynaya elverişli olduğunu belirtti.

HERHANGİ BİR OLUMSUZLUK YOK

Eskişehirspor Kulübü yetkilileri de sahada herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığı söyledi. Yetkililer, maç saatine kadar Eskişehir'de belirli aralıklarla kar yağışı beklendiği ancak bunun sahayı olumsuz yönden etkimeyeceğini tahmin ettikleri söyledi. Bir yetkili yoğun kar yağışı olmadığı sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacaklarını belirtti.
Meteoroloji verilerine göre Eskişehir'de, gün boyunca belirli aralıklarla yoğun kar yağışı gerçekleşecek.

'MAÇI 15.00'TE OYNAYIN' ÖNERİSİ REDDEDİLDİ

Bu arada Eskişehir'de karşılaşmanın öncesi gerçekleşen eşgüdüm toplantısında kulüplere ilginç bir teklif geldi. Akşam yoğun kar yağışı olması beklenirken maçın 15'e alınabileceği her iki kulüp yetkililerine de iletildi. Ancak Eskişehirspor cephesi özel güvenlik ve taraftar organizasyonunun bu kadar kısa sürede yapılamayacağını belirterek bu öneriyi reddetti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
futbol federasyonunu kınıyorum sırf maç yayınları için klüpler kurban ediliyor nedemek red etmek 2 klüpte saatte anlaştıysa niçin red ediyorsunuz amaç sırf gigi türk ün maç yayın akışını aksatmamak
@llfantasyll hafta içi oynanan maçlarda erken saate alınırsa seyirci sayısı az olacaktır.Eskişehirspor seyircisine bunu yapmaz.19:00 olması çok uygundur.işden çıkan stada gidecek.
@llfantasyll olayı anlamamışsın eskişehir red etmiş
@llfantasyll kulüpler anlaşmamış. onlar normal saatinde oynanmasını istemiş.bu arada kar mar yok eskişehirde. sözde yoğun kar bekleniyordu.
@llfantasyll haberi dogru dürüst oku. Eskişehir cephesinden onay çıkmadı diyor
@llfantasyll kardeş senin gözler bozuk herhalde yazıyı tekrar okurmusun
@llfantasyll arkadaş reddeden federasyon değil kulüpler
@llfantasyll seyirci nasıl gidecek millet işten çıkıp gidecek neyi kınıyon klupler red etmiş olması gereken bu zaten
@llfantasyll akıl yokmu tff kabul ediyo klüpler istemiyo
@llfantasyll gtnlemi okuyon haberi eskişehir kabul etmemiş
@llfantasyll yanlış okumayalım eskişehir ret etmiş :D
ARKADASIM REDDEDEN FEDERASYON DEGIL ESKISEHIR SPOR . . .
kim istememiş iyi oku ondan sonra yorum yap
Takım
O
Av
P
Geri Dön