Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Altan ve Sevda'yı yakaladı! Altan öldü mü? EDHO 148. son bölüm izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 148. son bölümüyle ekrana geldi. EDHO'da son bölüme Altan ile işbirliği yaparak Çakırbeyliler'e savaş açan Sevda Meftun yakayı ele verdi. Sevgilisi Sevda'nın gizli oyununu öğrenen Hızır, buluştukları otele baskın düzenledi. Altan ile Sevda'yı birlikte yakalayan Hızır, hamile olduğunu düşündüğü Sevda'yı eve yolladı. Peki Hızır yakaladığı Altan'ı öldürdü mü? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. son bölümde yaşananlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. son bölümü ile 19 Kasım Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen, Ozan Akbaba ve Naz Elmas'ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümüne, Hızır Çakırbeyli hamile olduğunu söyleyen sevgilisi Sevda'nın gizli planını öğrenince çılgına döndü. Sevda'nın Çakırbeyliler'i yok etmesi için Altan'a 50 milyon dolar verdiğini öğrenen Hızır harekete geçti.

HIZIR, ALTAN VE SEVDA'YI YAKALADI!

EDHO son bölüm finalinde, Sevda ve Altan planlarını görüşmek için bir otelde buluştu. Hızır ve adamları ise oteli bastı. Altan ve Sevda'yı birlikte gören Hızır, 'Beni öldürmek için Altan'la plan yapıyorsun. Bir de çocuğumun annesi olacaksın' diyerek Sevda'yı dışarıya gönderdi. Altan ise "En güvendiğin insan satıyorken seni beni niye öldüresin ki Hızır?" sordu. Altan ile başbaşa kalan Hızır'ın yanıtı ise "Bir daha kimse satmasın" oldu. Peki Hızır Altan'ı öldürecek mi? Bu sorunun yanıtı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 149. yeni bölümünde belli olacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tufan'ı oğlunun canıyla tehdit ederek silahları ele geçirmeyi başaran Altan, planlarını yaparken Çakırbeylileri nasıl hafife aldığını çok geçmeden anlayacaktır. Alparslan, yine öngörülü davranarak herkesten gizli bir tedbir almış, mermileri kimsenin bilmediği ayrı bir depoya saklamıştır. Çok önemli bir buluş olan silahın asıl değeri mermilerinde olduğundan Altan'ın tüm çabası boşa gitmiş olacaktır. Bu başarısızlık yüzünden en çok canı yanacak kişi olan Tufan ise oğlunu Sınırsızların elinden kurtarabilmek için işbirliği yapmaya devam edecektir. Silahlarını kaybeden Hızır, düşmanlarına karşı gücünü ve ortaklarına karşı itibarını da kaybetmemek için derhal harekete geçmesi gerektiğini bilmektedir. Silahların olduğu deponun yerini Sınırsızlarla paylaşan bir hain olduğunu anlamakta gecikmez. Mermiler üzerinden yapacağı planla hem düşmanını tuzağa çekmeyi hem de masaya ihanet eden kişiyi bulmayı amaçlayacaktır. Bir taraftan masasını kurtarmak için mücadele verirken diğer taraftan Altan ile birlikte hareket ettiğini öğrendiği Sevda'nın da peşine düşecektir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Yalnız hep hızır aldatırken yakalanıyordu, şimdi ilk defa aldatılırken yakaladı, tepki mimik de acayip oldu:P
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler