Fatih Portakal'dan Cumhurbaşkanlığı ve TBMM'ye 'siyanür' çağrısı!

FOX TV Ana Haber Bülteni sunucusu Fatih Portakal, İstanbul Bakırköy'de bir ailenin siyanürle intihar etmesinin ardından sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanlığı ve TBMM'ye çağrı yaptı.

Fatih Portakal'dan Cumhurbaşkanlığı ve TBMM'ye 'siyanür' çağrısı!

İstanbul Bakırköy'de bu sabah 3 kişilik bir aile siyanürle intihar etti. Son dönemde artan siyanürle intihar vakalarına gazeteci Fatih Portakal sosyal medya hesabından tepki göstererek Cumhurbaşkanlığı ve TBMM'ye çağrı yaptı.

Portakal mesajında, "Biri çocuk 3 kişi artık hayatta değil. Canlarına kıydılar. Neden olarak ailenin yaşadığı ekonomik sıkıntı gösteriliyor. İddiaya göre yine benzer yolla. @TBMMresmi ve @tcbestepe’nin bu vahim olayları araştırması gerekmiyor mu? Daha ne kadar görmezlikten gelinebilir ki?" ifadelerine yer verdi.

İşte Portakal'ın sosyal medya hesabından paylaştığı o mesaj:

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
portakalın da eline koz geçmiş gibi kullanıyor bu olayı. daha adamın neden intihar ettiği belli değil ne komuşuyon boş boş
Bir ülkede ölümler arka arkaya geliyorsa hükümetin oturup düşünmesi gerekmez mi?Neler oluyor bu ülkede diye düşünmek gerek.SONU İYİ GÖRÜNMÜYOR.
iddia diyor zaten okusan anlarsın.Hukumetime laf gelmesin diye atlıyosun sazan gibi.
halk ac aç ama biz suriyelilere maaş veriyoruz
Her ne olursa olsun intihar çözüm değil
BİR İNSAN ÖLÜMÜ GÖZE ALDIĞINDA SİYANÜR DEĞİL NE OLURSA OLSUN O İŞ BİTMİŞTİR.ÜLKE ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR.HÜKÜMET BİRAN ÖNCE SOSYAL HAK VE YASALARI ÇIKARIP MUSLUĞU AÇMASI GEREKLİ.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler