SPOR

CANLI

Fatih Terim bir tek onu affetmedi!

Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül'ü affedip milli takıma yeniden çağıran Fatih Terim, EURO 2016 sırasında prim alamadıklarını Arda'ya ilettiği için kızdığı masör Uğur Durul'u affetmedi!

Fatih Terim bir tek onu affetmedi!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, 2016 Avrupa Şampiyonası'nda yaşanan prim krizi nedeniyle 3 maç kadroya almadığı Arda Turan, Selçuk İnan, Gökhan Gönül ve Burak Yılmaz'ı yeniden kadroya davet etmesinin yankıları sürerken, olayla ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı.

Fransa'daki EURO 2016 sırasında prim alamadıklarını takım kaptanı Arda Turan'a söylediği için Fatih Terim'i kızdıran ve A Milli Takımdaki görevinden açığa alınan masör Uğur Durul affedilmedi.

Terim, kendisiyle 20 yıldır çalışan Uğur Durul'u Antalya'daki milli takım kafilesine dahil etmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
seni kim affetsin fatih terim. vatan hainliği sadece askere kurşun sıkmakla olmaz.böyle de olur işte. şenol güneşin dünya 3. sü yaptığı takımı mahvettin.
@tolga_alisan_1983 şenol güneşin dünya üçüncüsü yaptığı takım Galatasaray takımı idi . peki galatrasaraya kim avrupa kupasını kazandırdı ve o takımı kim kurdu. Vatan hainliği sadece hainsin demekle olmuyor , ulusal başarıyı kazanmış olan birine hain cemek de vatana ihanettir. aslında sen kimsinki. milliyetin ve cibiliyetin bile belli değil ama Fatih terimin herşeyi açıkça belli. sen önce kendini bir açıkla Türkiye ye.
@okudero 6saraya avrupa kupasını fetö kazandırdı.sen ne konuşuyon
@okudero terimin dünya 3. lüğümüz için sarfettiği söz tesadüf bir başarı elediğimiz takımlarda sırandan takımlarmış. bir insan milli takımı için bunu söyleyebiliyorsa en büyük vatan hainidir. terim değil dünya 3, lüğü gurup aşamasını geçip dünya kupası maçına çıkamadı. allah oyle nasip etmez sana yakındır fetöden onuda içeri alırlar. galatasarayı bitirdi şimdi milli takımı hortumluyor.
ben de terimi asla affetmeyeceğim.))
@yysahin çok da şeyideydi fatihin
hahahaha bütün bu olanları masör e mi bağladılar şimdi. acınacak haldeyiz ne diyim
Takım
O
Av
P
Geri Dön