MAGAZİN

Fenomen Fouz Al-Otaibi eşiyle küvet videosunu paylaşınca olay oldu

Fenomen Fouz Al-Otaibi eşiyle küvet videosunu paylaşınca olay oldu

Suudi Arabistanlı fenomen Fouz Al-Otaibi, sosyal medya hesabından eşi Ahmed Moussa ile küvette olduğu anlarını paylaştı. Instagram'da 500 binden fazla takipçisi bulunan fenomen büyük tepki çekti.

Suudi Arabistan'da yaşayan ülkesinin muhafazakar geleneklerini yıkan fenomen Fouz Al-Otaibi, eşiyle sarmaş dolaş pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Daha önce de ülkesinde normal karşılanan çok eşliliğe karşı çıktığı için gündeme gelen fenomen, bu sefer de cüretkar küvet videosuyla adından söz ettirmeye başladı.

esiyle-kuvet-videosunu-paylasan-suuduli-fenomen-13883818_3330_m

EŞİYLE KÜVETE GİRDİĞİ ANLARI PAYLAŞTI

Eşiyle üstsüz bir şekilde küvete giren ve alkol kullanan fenomen, bu anları takipçileriyle paylaştı. Bu videosuyla tepkilerin odağında olan fenomen bir de eşiyle aynı pijamaları giyip içki içip dans ettiği anları yayınladı.

esiyle-kuvet-videosunu-paylasan-suuduli-fenomen-13883818_5953_o

PAYLAŞIMLARINA TEPKİ YAĞDI

Fenomen peş peşe paylaştığı videoların ardından takipçileri tarafından 'kamu ahlakını ihlal etmekle' suçlandı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, "Kamu ahlakını ihlal etmekten neden tutuklama emri çıkarılmıyor?" diye sorarken, bazıları ise "Şöhret ve para insanları küçük düşürür" eleştirisinde bulundu.

esiyle-kuvet-videosunu-paylasan-suuduli-fenomen-13883818_1290_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
soytarılığın adı fenomenlik oldu ALLAH akıl fikir versin
Soytarılar Ama sen ben izleyip adamları ömrü hayatlarında kazanamayacağı paraları kazandırıyoruz, herkez tuşlu telefona geçerse herşey düzelir :)
suudi ARABİSTANLI LAWRANCE İNGİLİZ AJAN bu araplardan niye anılıyor acaba İNGİLİZLERLE arabistan HALKI çok yakın herhalde ZAMANNINDA BU AJAN ARAPLARI BİZE karşı kalkışma yaptırmış FETÖ kalkkışması gibi KUTSAL TOPRAKLAR KİMLERİN ELİNE DÜŞMÜŞ yazık PEYGAMBER EFENDİMİZİN MEMLEKETİ şu kepazeliye bakın MÜSLÜMANLIGIN m si kalmamış İNGİLİZ AMARİKAN AŞIGI OLMUŞ HAİN SUUDİLER bakmayın bunların kapanmasına kapalı giyinmesine mecburiyetten öyle giyiniyorlar İRANDA AYNI SUUDİ ARABİSTANDA AYNI
karakter meselesi bu
Geri Dön