SPOR

CANLI

Fernandao'ya bıçak atıldı

Fenerbahçe-Bursaspor maçının bitiş düdüğünden sonra, çıkış tüneline doğru giden Bursasporlu Fernandao’ya bıçak atıldı.

Fernandao'ya bıçak atıldı

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Karşılaşmanın bitiş düdüğünden sonra, çıkış tüneline doğru giden Bursasporlu Fernandao’ya bıçak atıldı. Olayın ardından Brezilyalı oyuncu, bıçağı Bursasporlu yetkiliye verirken, yetkilinin de bıçağı federasyon temsilcisine ilettiği bildirildi.

Stat dışında kavga

Fenerbahçe’nin 3-0’lık yenilgisinin öfkesi stat dışına da taştı. Maç sonrası dağılan taraftarlar, stat önünde hem İsmail Kartal hem de yönetime sert tepki gösterdi.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe-Bursaspor maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122877/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4665-f-bahce-bursaspor-macindan-kareler.html)

İstifa tezahüratlarına dışarıda devam eden taraftarlara bir grup müdahalede bulundu. Aziz Yıldırım lehine tezahüratlar yapmaya başlayan grup ile diğer taraftarlar arasında arbede yaşandı. Araya giren çevik kuvvet ekipleri olayların büyümesini engelledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Efendi fb taraftarları işte. Başka stadda atılsaydı bir cisim hemen üşüşürlerdi yorum yapmaya, karalamaya, ama en çok şiddet olayları fb de oluyor.
Volkan şen i de alper çizdi
Alperi kim çizdi trabzonmu
Volkan şenide alper çizdi. O daha önemli bence
Takım
O
Av
P
Geri Dön