Mynet Trend

Flash TV ne zaman açılacak? İşte frekans bilgileri...

Televizyon ekranlarına 2019 yılında veda eden Flash TV'nin ekranlara geri döneceği konuşulmaya başlandı. İzleyiciler bu bağlamda bu iddianın doğru olup olmadığını merak ederek yapılan açıklamalara odaklandı. Peki, Flash TV ne zaman açılacak? İşte frekans bilgileri...

Flash TV ne zaman açılacak? İşte frekans bilgileri...

Halay çekilen müzik eğlence programlarıyla bir dönemin fenomeni olan Flash TV, 2 yıl aranın ardından izleyicisiyle buluşacak. Kanalla özdeşleşen Mahmut Tuncer, Latif Doğan, Yalçın Çakır, Gökhan Taşkın gibi ünlü isimlerin yeni dönemde olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Eski formatını sürdürmeyi planlayan kanalın ne zaman yayın hayatına başlayacağı da belli oldu.

FLASH TV NE ZAMAN AÇILACAK?

Flash TV'nin sahibi Ömer Göktuğ kanalın yayın hayatına başlayacağını doğruladı. Kanalın Temmuz ayında açılması bekleniyor.

Ömer Göktuğ aynı zamanda Flash TV'nin yayın formatının yine eğlence olacağı bilgisini paylaştı.

FLASH TV FREKANS BİLGİLERİ

2 yıllık aranın ardından Temmuz 2021'de yeniden yayınlara başlayacak Flash TV uydu frekans bilgileri henüz netlik kazanmadı. Türksat uydusundan yayın yapacak kanal, Digiturk, D-Smart, Tivibu gibi dijital platformlardan da izlenebilecek. Flash TV Youtube kanalından da canlı yayın paylaşılacak.

FLASH TV HAKKINDA

Flash TV, 15 Ocak 1992 tarihinde Göktuğ Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan Türkiye'nin 2. özel televizyon kanalıdır. 27 yıl boyunca devam eden yayınlarına 1 Mart 2019 tarihinden itibaren uzunca bir süre ara veren kanalın bu yıl yeniden yayına başlaması planlanıyor.

FLASH TV'NİN SAHİBİ KİM?

1992 yılında yayın hayatına başlayan ve Türkiye'nin ikinci özel televizyon kanalı olan Flash TV'nin sahibi Ömer Göktuğ'dur. İlk kurulduğu günden bu yana Göktuğ Şirketler Grubu bünyesinde yer alan kanal, ilk olarak Bursa'da yerel yayın yaparak izleyicisiyle buluştu. Flash TV'de yayınlanan 90'lı yılların fenomen programı Gerçek Kesit, Bursa'da çekildi. 2000 yılında kanalın merkezi İstanbul Bakırköy'e taşındı. Bir dönem kanalın haberlerini gazeteci Savaş Ay sundu. Flash TV, evlilik programlarının başlamasına öncü oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler